SOS Credit: взяти кредит онлайн в СОС Кредит

SOS Credit
Ставка:
0.01%
Maкс. сумма:
до 10000 грн.
Термін:
1 - 30 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
10 хвилин

ТОВ «SOS Credit» – мікрофінансова організація, яка надає швидкі кредити. У 2015 році «Сос Кредит» зареєстровано як фінансову установу Нацкомісією, що здійснює держрегулювання у сфері ринків, і є структурним підрозділом компанії SOS Credit Holding B. V. (Нідерланди).

Умови кредитування у SOS Credit

Отримати SOS Credit мікрозайм можна онлайн у будь-який час доби, без вихідних. Мінімальна сума позики – 300 грн. Максимальна сума кредитування при першому зверненні – 3000 грн. Термін кредитування – від 1 до 30 днів. З урахуванням розміру попередніх кредитів та їх своєчасного погашення, а також при позитивній історії кредитування в БКІ (Бюро Кредитних Історій) для постійних позичальників компанії розмір кредиту в подальшому може бути збільшений до 10000 грн. Правилами SOS Кредит передбачено, що клієнт зобов'язаний повернути компанії суму кредиту та сплатити відсотки за користування позиковими коштами у відповідності з умовами договору.

Розміри процентних ставок і пільгові умови

Стандартна річна процентна ставка (APR) SOS Credit становить 584%. Проте, компанія пропонує різні акції, що дозволяють отримати мікрозайм під менший відсоток. Наприклад, по акції «Кредит без відсотків» можна оформити перший мікрокредит на строк до 10 днів за ставкою 0,01% в день, що складає 3,65% річних. При оформленні першого кредиту по даній акції на термін понад 10 днів ставка з 11 дня ставка буде розраховуватися під 584% річних. При стандартних умовах кредитування на 21 день і суми позики 3000 грн., відсотки за користування кредитними грошима складуть 531 грн.

Кредити в SOSCredit можна отримати зі знижкою до 50%, скориставшись спеціальною програмою лояльності. Розміри знижок:

 • 1 рівень – 15%;
 • 2 рівень – 20%;
 • 3 рівень – 25%;
 • 4 рівень – 30%;
 • 5 рівень – 35%;
 • 6 рівень – 40%;
 • 7 рівень – 45%;
 • 8 рівень – 50%.

Для переходу на новий рівень необхідно набрати певну кількість балів. Зокрема, нараховується:

 • за отримання мікропозик від 1000 грн. і більш нараховується 3 бали
 • за оформлення позики терміном від 10 днів і більше – 3 бали;
 • за своєчасне повернення позики – 4 бали.

Дізнатися розмір індивідуальної знижки можна в розділі «Моя знижка» Особистого Кабінету.

Хто може отримати мікрозайм SOS Кредит?

Отримати мікрозайм SOS Credit може будь-яка фізична особа:

 • є громадянином України;
 • досягла повноліття на момент підписання кредитного договору.

Основними документами, необхідними SOS Credit для ідентифікації клієнта є паспорт та ІПН. Крім цього у позичальника обов'язково повинна бути оформлена на його ім'я платіжна картка MasterCard або VISA, випущена будь-яким банком України.

Перевагами мікрокредитування в SOS Credit є:

 • онлайн-заявка та повне оформлення позики через Інтернет;
 • автоматичне прийняття рішення про видачу позики;
 • можливість пролонгації мікрокредиту;
 • дострокове погашення без штрафних санкцій;
 • можливість обрати зручний спосіб погашення кредиту;
 • відсутність необхідності передавати в заставу власність позичальника;
 • наявність програми лояльності для постійних клієнтів.

До недоліків отримання позики в SOS Credit можна віднести:

 • значну комісію за пролонгацію кредитного договору;
 • отримання кредитором права записувати телефонні розмови з клієнтом, використовувати його дані з відкритих джерел інформації (у т. ч. з соцмереж).

Як взяти позику в СОС Кредит: особистий кабінет

Зручний і зрозумілий функціонал сайту дозволяє легко розібратися, як оформити кредит в SOS Credit.
На головній сторінці сервісу ви відразу ж зможете ввести необхідну вам суму позики і дату його повернення, щоб побачити, скільки відсотків вам необхідно буде заплатити за користування кредитними коштами. Загальна сума платежу для погашення мікропозик буде розрахована автоматично.

Етапи оформлення короткострокового кредиту:

 1. Вкажіть бажану суму мікропозик і термін, на який він вам необхідний, у формі на головній сторінці сайту. Натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Заповніть анкету, за якою автоматично буде винесено рішення про кредитування. У відповідності з законодавством України ви надаєте кредитної організації право на обробку та використання своїх персональних даних.
 3. Отримаєте повідомлення з результатом розгляду заявки – SMS і e-mail на зазначені в заявці контактні дані. Крім того, статус заявки можна відстежити в Особистому Кабінеті.
 4. При позитивному рішенні про кредитування – підпишіть онлайн-договір.
 5. Отримаєте гроші за кредитом безготівковим переказом на вашу карту.

Більшість рішень про видачу або про відмову у видачі мікрокредитів приймається протягом 10-20 хвилин після оформлення заявки. Розглядається заявка в автоматичному режимі, тому будьте уважні, заповнюючи форму, вказуйте достовірні, коректні дані – вони впливають на результат, який видається комп'ютерною програмою. Приблизно за 80% заявок приймаються позитивні рішення про видачу мікропозик. В цьому разі позичкові кошти моментально надходять на зазначений вами картковий рахунок після онлайн-підписання договору кредитування.

Заповнення анкети-заявки

Для заповнення анкети-заявки на позику у відповідних полях онлайн-форми клієнту необхідно вказати його персональні дані:

 • номер контактного телефону та адреса електронної пошти;
 • паспортні дані та ІПН (з додатком електронних копій документів);
 • соціальні дані (інформацію про місце роботи, сумі доходу, склад сім'ї);
 • дані про банківську платіжну картку, на яку буде перераховано позику, і за допомогою якої буде здійснюватися верифікація клієнта.

Якщо за заявкою потрібна додаткова перевірка співробітником SOS Credit у «ручному режимі», то вона буде оброблена в робочий час (у будні з 9.00 до 18.00). В окремих випадках SOS Credit може запросити у клієнта його фото з паспортом у руках для запобігання шахрайства. Всі дані в анкеті заповнюються тільки один раз: при наступних зверненнях позичальнику просто слід увійти в Особистий Кабінет, оновити інформацію у графах «Сума доходу» і «Дата наступної виплати», після чого відразу вибрати суму і термін позики.

Верифікація та підписання договору

Обов'язковою умовою отримання мікропозик є верифікація банківської картки клієнта. З цією метою SOS Credit автоматично заблокує на ній суму до 1 гривні. Така перевірка карти виконується автоматично і виключає можливість використання карти шахраєм, дозволяючи точно ідентифікувати її власника. Взаємні зобов'язання клієнта і компанії SOS Credit, пов'язані з микрозаймом, закріплені в кредитному договорі:

 1. Перед підписанням договору клієнту надається для ознайомлення паспорт кредиту, в якому викладено всі істотні умови кредитування: розрахунок і графік погашення відсотків по микрозайму, метод їх нарахування, повна вартість мікропозик та ін.
 2. Укладення договору здійснюється в онлайн-режимі з використанням одноразового ідентифікатора. Підписуючи договір, позичальник погоджується з викладеними в тексті документа умовами.
 3. Якщо клієнт не підписав договір протягом зазначеного в пропозиції від SOS Credit часу, то його заявка на мікрозайм вважається анульованою. Анулювання заявки не позбавляє клієнта права подавати інші заявки і отримати кредит в подальшому.

Якщо після підписання Договору на рахунок позичальника не надійшли кредитні гроші, а в Особистому Кабінеті з'явилося повідомлення про те, що гроші за заявкою не перераховані, то проблема може полягати в:

 • закінчився термін дії банківської картки клієнта;
 • процесингових проблеми на стороні клієнта банку;
 • неможливість зарахування переказів на конкретну платіжну карту з-за її обмеженого функціоналу.

Зверніть увагу, що SOS Credit перераховує на рахунок позичальника точну суму, зазначену в договорі мікропозик. Якщо на карту зараховано менше грошових коштів, то позичальнику необхідно уточнити тарифи обслуговування в його банку – можливо, є комісія за поповнення картки.

Отримано відмову у видачі позики: що робити?

Якщо ви отримали відмову з кредитною заявкою, оформленої на сайті SOS Credit, почекайте кілька днів і відправте повторний запит на кредит, який може бути схвалений системою. Причиною відмови може бути:

 • подача заявки клієнтом до погашення вже виданого йому SOS Credit попереднього позики;
 • некоректне заповнення аплікаційної форми;
 • наявність у позичальника негативної історії кредитування в БКІ.

Не рекомендується відправляти більше одного запиту на мікрозайм на добу.

Промокод від SOS Credit

Промокод являє собою унікальний набір символів, який дає можливість зменшити процентну ставку за кредитом. Знижкові промокоди від SOS Кредит можна знайти на офіційних сторінках компанії Facebook та ВКонтакте, в e-mail розсилки. Скопіюйте отриманий промокод і введіть його на сайті SOS Credit при оформленні заявки з головної сторінки – платіж за користування позиковими засобами зменшиться на зазначений у промокоде відсоток. При оформленні кредиту з Особистого кабінету поле для промокода з'явиться після заповнення інформації про зарплату.

Погашення кредиту SOS Credit

Способи повернення мікропозик SOS Credit:

 • онлайн платежем з банківської карти (Visa / MasterCard) у Особистому Кабінеті позичальника;
 • банківським переказом;
 • в терміналах самообслуговування Приватбанку та інших мереж;
 • у відділеннях Укрпошти.

При внесенні платежів слід перевірити правильність введених даних (у тому числі ПІБ позичальника, код ІПН, а також номер договору) і наявність або відсутність комісії у термінала або банку, через який здійснюється платіж. У разі дострокового погашення кредиту відсотки сплачуються тільки за дні фактичного користування кредитом.

Наслідки прострочення SOS Credit

У разі прострочення клієнтом терміну повернення мікропозик, період нарахування відсотків по кредиту обмежується строком на 100 днів з дня виникнення прострочення. Якщо позичальник не повернув мікрозайм протягом 3 днів після зазначеної в договорі дати погашення, ставка по кредиту збільшується у відповідності з умовами конкретного договору.

Пролонгація швидкого позики

Позичальник самостійно обирає термін мікрокредитування – від 1 до 30 днів. При неможливості своєчасного погашення позики клієнт SOS Credit може скористатися послугою пролонгації – така функція доступна в Особистому Кабінеті. Пролонгація дає можливість збільшити термін користування позиковими коштами до 30 днів. Пролонгація може бути повторною. Для пролонгації кредитного договору позичальник повинен виконати обидві умови:

 • надіслати відповідне електронне повідомлення SOS Credit (можна це зробити з Особистого Кабінету);
 • сплатити існуючу на момент пролонгації заборгованість за відсотками, вже нарахованими за користування позиковими коштами;
 • сплатити комісію.

Сума комісії залежить від терміну, на який клієнт бажає пролонгувати мікрозайм:

 • до 7 календарних днів – 150 грн.;
 • до 15 календарних днів – 250 грн.;
 • до 30 календарних днів – 450 грн.

Зверніть увагу, що пролонгація недоступна при наявності фактичної прострочення платежу по мікрозайму.

Контакти ТОВ "СОС Кредит"

Гаряча лінія: 0 (800) 211 767 (з 9:00 до 18:00 у будні дні)

Електронна пошта: support@sos-credit.com.ua

Поштова адреса: Україна, 04070, Київ, вул. Почайнинська 23

Технічна підтримка: (044) 36 36 767, (067) 01 01 767 (з 9:00 до 18:00 у будні дні)

Відгуки про компанію SOS Credit

Мікрофінансова фірма SOS Credit існує на ринку досить недавно, але за цей час вже встигла отримати довірче ставлення з боку своїх клієнтів. Тут пропонують вигідні умови співпраці для тих, хто вперше звертається за фінансовою допомогою, і тих, хто вже не раз стикався з послугами МФО. За статистичними даними, саме SOS Credit вийшла в лідери на фінансовому ринку України, і активно розвивається протягом багатьох років. Тут готові співпрацювати з усіма громадянами, які вже досягли свого повноліття. Варто зазначити, що відгуки про SOS Credit позитивні, адже компанія показує низький відсоток відмов від фінансування, швидку роботу сервісу і зручний інтерфейс сайту.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Коментарі ()