Швидкі кредити онлайн за 15 хвилин

Якщо у вас виникла гостра потреба у додаткових грошових коштах, які необхідні "тут і зараз", відмінним варіантом стане швидкий кредит. Він видається микрофинансовыми организациями практично моментально. Сервіс ШукалкаКредит підібрав для вас найкращі пропозиції за строковими кредитами. Усього кілька кліків, і через 15 хвилин гроші будуть у вас на карті!

0.01% в день*
до 3000 грн.
5 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 15000 грн.
7 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 10000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
5 хвилин
1.9% в день*
до 7000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
2 - 65 днів
pay
20 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
3 - 30 днів
pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 30000 грн.
1 - 35 днів
pay
15 хвилин
1.9% в день*
до 5000 грн.
1 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 27 днів
pay
3 хвилин
0.95% в день*
до 15000 грн.
7 - 21 днів
pay
25 хвилин
0.88% в день*
до 15000 грн.
5 - 30 днів
pay pay
20 хвилин
1.5% в день*
до 3000 грн.
3 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.95% в день*
до 5000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
15 хвилин
0.8% в день*
до 3500 грн.
7 - 65 днів
pay pay
10 хвилин

Як відбувається оформлення строкового кредиту в Україні?


Онлайн-кредитування має ряд переваг:

 • заявка на кредит розглядається за 5 хвилин;
 • оформити практично моментальний кредит на карту ви можете в будь-який зручний для вас час перебуваючи вдома, на роботі, або навіть в автомобілі. Адже все, що для цього необхідно – це мобільний телефон, планшет або комп'ютер з виходом в інтернет, і паспорт під рукою;
 • найголовніше – за умови швидкого погашення заборгованості за кредитом процентна ставка в МФО досить низька й вигідна для споживача, а при першому позику, як правило, взагалі нульова.

Вимоги до позичальників


У більшості випадків, коли ми чуємо фрази про оформлення кредиту, в думках виникають асоціації про збір великої кількості документів і довідок, про черги в банках і природно про тривалому очікуванні підтвердження. Завдяки пропозиціям мікрофінансових організацій, які ми зібрали на нашому сайті, ви можете отримати швидкий кредит онлайн в мінімальні терміни.

До позичальників МФО висувають мінімальні вимоги:

 • на момент оформлення кредиту, споживачеві має бути не менше 18 років;
 • з документів необхідно надати лише паспорт громадянина України та податковий номер (ІПН);
 • обов'язковою умовою є наявність номера телефону та електронної пошти;
 • щоб отримати миттєвий позику, необхідно мати банківську картку будь-якого банку України.

Що робити, щоб отримати гроші на карту за 15 хвилин?


Швидкий позика видається готівкою на банківську карту будь-якого українського банку. Ви робите перший крок до отримання грошових коштів, просто залишивши заявку на сайті. Даний процес не займає надто багато часу і є найбільш зручним і комфортним для користувача.

Сам процес оформлення дуже простий. Взяти моментальний кредит онлайн можна цілодобово в зручний для вас час, для цього необхідно:

 • визначитися для себе з потрібною сумою;
 • знайти в таблиці вище, найбільш відповідні вам умови (ставка і термін погашення кредиту);
 • перейти на сторінку обраної МФО, натиснувши на кнопку "Отримати" у відповідному рядку таблиці;
 • правдиво і точно заповнити інформацію про себе і відправити дані цікавить організації на розгляд;
 • якщо зазначена інформація відповідає дійсності, кредитні кошти переведуть на ваш банківський рахунок протягом 15 хвилин.

Щоб максимально швидко отримати терміновий кредит, ми рекомендуємо подавати заявки відразу в кілька кредитних компаній.

У деяких випадках експерт микрокредитної організації може передзвонити на ваш номер телефону для отримання відповідей на деякі нескладні уточнюючі питання, але як правило, це зовсім не уповільнює процес видачі позики.

Умови моментальних позик


Щоб оформити строковий кредит за 15 хвилин, вам не потрібно буде витрачати дорогоцінний час для збору нескінченних документів і довідок, звертатися за допомогою в банки, стояти в виснажливих чергах. Щоб отримати позику з моментальним рішенням в організаціях на сайті ШукалкаКредит, потрібен лише паспорт і ІПН код. Ніяких довідок з місця роботи, поручителів, документів про щомісячному доході, які підтверджують вашу платоспроможність.

Для вашої зручності майже всі МФО працюють 24 години на добу, 7 днів в тиждень.

Як повернути взятий раніше швидкий кредит?


Мікрофінансові компанії пропонують кілька способів погашення заборгованості:

 • Оплата через термінал самообслуговування. Необхідно знайти іконку компанії на моніторі, ввести всі потрібні дані, і провести оплату. Важливо відзначити, термінал бере певний відсоток за переказ коштів, його потрібно враховувати при розрахунку суми, яка буде внесена, щоб не залишилося жодних боргів перед сервісом. Термін надходження грошей на рахунок компанії – не більше трьох днів;
 • Оплата в особистому кабінеті. На офіційному сайті компанії введіть свій логін і пароль, зайдіть в особистий кабінет. Тут виберіть назву послуги – погашення кредиту, і далі слідуйте інструкціям сайту. Для того щоб розрахуватися з раніше оформленим моментальним кредитом на карту через особистий кабінет, необхідно мати необхідну суму на карті банку перевірте заздалегідь, не знімає сервіс комісію за погашення заборгованості таким способом. Плюсом є те, що кошти миттєво зараховуються на рахунок фірми;
 • Оплата в банківському відділенні. Погасити кредит можна в будь-якому відділенні українського банку. Для цього необхідно вказати реквізити компанії, взяти їх можна на офіційному сайті, а так же номер свого ідентифікаційного коду. Банк візьме деяку комісію за переказ, але вона не перевищує кількох гривень. Гроші надійдуть у компанію протягом трьох банківських днів.