MyCredit: відгуки, інформація про компанію МайКредит

MyCredit
Ставка:
0.01%
Maкс. сумма:
до 30000 грн.
Термін:
1 - 35 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
15 хвилин

Компанія МайКредит на фінансовому ринку України з'явилася в 2015 році, коли ТОВ «Перше надійне агентство необхідних кредитів» запустив сервіс з кредитування населення в режимі онлайн. Послуга дозволяє швидко отримати необхідну суму, без довідок з податкової, без документального підтвердження доходу, без візиту до закладу.

Можливості інтернету і вигідні кредитні продукти дозволяють кожному українцю оформити мікрозайм в зручний час, включаючи ніч, свята, вихідні. Особиста інформація позичальника, яка надається організації при заповненні анкети заявника, надійно захищається від перегляду 3-ми особами.

Кредити в MyCredit: хто може отримати вигідні пропозиції

Будь-який громадянин України, який досяг 18 років, має паспорт, може отримати гроші за допомогою сервісу МайКредит, не залежно від стану особового кредитного рейтингу (історії за кредитами) та місця проживання.

Мінімальна сума доступна для кредитування 100 гривень, максимальна – 10 000 гривень. Строк повернення запозичених коштів від 1 дня до 35 днів.

В організації існує 2 типу кредитування:

 • для нових клієнтів;
 • постійним клієнтам.

Різниця полягає між процентною ставкою і кредитним лімітом. Новачкам доступна сума до 3 000 гривень, відсоток схвалення заявок високий – 90%, тобто з 5 чоловік, гроші отримають 4-ро. Постійні позичальники можуть розраховувати на захоплення суми до 10 000 гривень, а також вони автоматично стають учасниками програми Кешбек.

У MyCredit діють 3 кредитних пропозиції:

 • «Кредит вихідного дня». Ця програма дозволяє отримати 500 гривень за 20 хвилин, на термін до 5 днів. Якщо терміново потрібні гроші на свята або вихідні, цей мікрокредит прийде на допомогу.
 • «Гроші під рукою». За цією програмою, ви можете отримати 1000 гривень на термін 5 днів. Такий короткостроковий позику виручить в будь-якій непередбаченій ситуації, наприклад, поломка автомобіля, купівля ліків, незапланована поїздка і т. д.
 • «Студентський кредит». Дана пропозиція поширюється на всіх студентів країни. Доступна сума – 1 000 гривень на 10 днів.

Для оформлення потрібно ідентифікаційний код і паспорт, картка від українського банку в системі Мастер Кард, Віза.

Процентна ставка

Ставка для нових клієнтів МайКредит становить 0,01 відсотка. У результаті, виходить безвідсотковий кредит. На її розмір впливає сума запозичених коштів і термін погашення. Тому, чим швидше буде погашена заборгованість, тим меншою буде сума до повернення.

Простий і зрозумілий інтерфейс сервісу, дозволяє швидко дізнатися відсоток, який потрібно повернути разом з основною сумою позики. Для цього потрібно:           

 • Зайти на сайт організації.
 • Вказати бажану суму і строк, пересуваючи повзунками в полі онлайн калькулятора. У графі «Інформація про кредит», ви побачите суму для погашення та дату, до якої гроші необхідно повернути. Жодних прихованих комісій за оформлення. Умови кредитування зрозумілі і прозорі.

Постійним клієнтам, які мають можливість отримувати збільшений кредит, оформлюється знижка до 20%. Рішення по заявці приймається автоматично.

При регулярному співробітництво, сервіс готовий надати позику до 30 000 гривень. У даному випадку процентна ставка розраховується менеджерами індивідуально.

Хто може отримати кредит у МайКредит

Основна відмінність організації перед банками, полягає в тому, що отримати терміново кошти можуть всі категорії українців, які проживають в будь населеному пункті. Не потрібно збирати папери по інстанціях, брати довідки з місця роботи, офіційно підтверджувати заробіток. Шанси отримати гроші є у кожного.

Якщо, вам доступний вихід в інтернет, є картка, оформлена на ваше ім'я, ви знаєте номер ІПН, паспорта – дерзайте. Нараховується кредит на банківську карту. MyCredit переводить кошти на будь-який тип карток – дебетові, кредитні, соціальні, зарплатні. Важливо, щоб карта належала банку, розташованого в Україні.

Отримати позику можуть:

 • позичальники, з негативною кредитною історією або її відсутністю;
 • громадяни, які не мають офіційного працевлаштування;
 • пенсіонери;
 • громадяни, які отримали інвалідність;
 • студенти.

Мета кредитування також не важлива, витратити гроші можна куди завгодно. Коли більшість банків відмовили у видачі грошей, а здавати цінні речі в ломбард немає бажання, за допомогою сервісу ви можете за короткий час отримати невелику суму.

Це незамінний варіант, якщо ви є жителем віддалених регіонів України, де немає банківських відділень і офісів МФО. МайКредит працює скрізь, де є вихід в інтернет.

Переваги і недоліки

Переваги кредитування через онлайн-ресурс очевидні:

 • гроші видаються без застави та поруки;
 • кредит оформляється і видається дистанційно;
 • автоматичне розгляд заявки;
 • нарахування коштів здійснюється протягом 20 хвилин;
 • відсутність паперової тяганини;
 • зручні способи погашення заборгованості;
 • доступність всім категоріям громадян;
 • цілодобова можливість подачі заявки.

До недоліків можна віднести наступне:

 • обмежена сума позики;
 • короткий термін погашення;
 • щоденне нарахування відсотка.

Як оформити кредит в МайКредит: детальний опис

 1. Процедура оформлення починається з онлайн калькулятора. Вказуємо суму і строк, натискаємо на «отримати гроші».
 2. Реєструємося у особистому кабінеті
 3. Заповнюємо поля анкети особистими даними для ідентифікації особистості: ПІБ, ІПН, серія паспорта, дата народження, адреса, сімейний стан, відомості про щомісячному доході, тип зайнятості (робота, навчання, декрет і т. д).
 4. Наступний етап – прив'язка карти. Для цього необхідно вказати реквізити, CVV-код, термін дії. При верифікації карти, блокується суму на карті (на балансі повинно бути хоча б кілька гривень). Цю суму необхідно ввести в спеціальне поле на сервісі. Далі, заявка відразу вирушає на розгляді.
 5. На заключному етапі потрібно відповість на дзвінок менеджера або дочекатися СМС. Потім заходимо в особистий кабінет, уважно читаємо договір. Для підтвердження договору потрібно натиснути на кнопку «Я згоден».

Що робити, якщо ви отримали відмову

Анкета заявника перевіряється спеціальною скоринговою системою, яка звіряє одночасно безліч факторів. Але, як правило, відмова в кредиті відбувається в наступних причин.

 • Невірне надання особистих даних і контактів (це може бути допущена помилка в цифрах або ж надана інформація може здатися підозрілою). До заповнення анкети слід поставитися серйозно, не допускаючи помилок у номері ІПН та серії паспорта. Також, слід надавати правдиву інформацію щодо доходу.
 • Невідповідність віковим обмеженням (молодше 18 років).
 • Рішення може бути негативним, якщо позичальник не відповів на дзвінок оператора, у кредиторів МайКредит можуть виникнути додаткові питання.

Повторно відправляти заявку на кредит можна через 20 днів, після відмови.

Для чого потрібен промокод?

Компанія MyCredit пропонує своїм клієнтам різні програми лояльності та акції. Регулярні промокоди для МайКредит дозволяють отримати хорошу знижку на кредит.

Стежити за акціями просто, як тільки ви зайдете на сервіс, ви побачите спливаюче вікно з акцією. Щоб отримати знижку, потрібно скопіювати промокод і вставити його на сторінці заявки у спеціальному полі.

Як повернути кредит: опис способів

Погасити борг можна 3 зручними способами:

 1. Через касу будь-якого банку або банків-партнерів «Приват», «УкрсибБанк», «Альфа-Банк», «Юнікредит».;
 2. через термінали самообслуговування Сіті 24, Тайм, EasyPay IBOX;
 3. через особистий кабінет.

Для оплати через термінал і касу необхідно вказати реквізити компанії, прописані в договорі.

Як повернути гроші МайКредит через особистий кабінет з допомогою карти? Для цього потрібно пройти кілька простих етапів:

 • натиснути кнопку «Погашення» в графі «Мої кредити»;
 • вибрати спосіб оплати: ви можете погасити позику повним платежем або заплатити відсотки за користування тілом кредиту;
 • внести реквізити карти;
 • як тільки гроші зараховані, приходить сповіщення про погашення.

Чим загрожує прострочення

Максимальна ставка на рік за мікрокредити становить 584%. У разі недотримання строків договору, пеня нараховується щоденно, її розмір залежить від обраної кредитної програми та розміру позики. Після 3-х місяців прострочення, нарахування відсотків припиняється, але кредит доведеться повернути в будь-якому випадку, з урахуванням набіглих штрафів. В результаті, сума буде в рази більше, ніж сам кредит. Якщо клієнт не виходить на зв'язок з менеджерами компанії і не погашає кредит, його боргові зобов'язання передаються колекторам.

В яких випадках потрібна пролонгація?

Пролонгація MyCredit – це послуга продовження кредитного договору. Якщо у вас немає можливості повністю погасити борг за 7, 15 або 30 днів (термін залежить від вашої кредитної програмою), ви можете перенести дату оплати, без нарахування штрафів, заплативши тільки відсотки. Спеціальні умови компанії, дозволяють отримати знижку до 30%, з урахуванням строку продовження.

Дізнатися точну суму нарахованих відсотків за період пролонгації можна в особистому кабінеті.

Контакти

Електронна пошта: support@mycredit.ua

Багатоканальний безкоштовний номер: 0 800 214 111

Додаткові номери:

073 369 41 11;

067 369 41 11;

050 369 41 11.

Адреса: 01011 р. Київ, площа Арсенальна д. 1Б

На сайті МайКредит ви можете скористатися зворотним зв'язком, задавши питання оператору.

Відгуки про компанію MyCredit

Для отримання кредиту в MyCredit, вам знадобиться лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Тут не вимагають пред'являти довідку про доходи, офіційного місця роботи або інші документи. Сервіс користується великим попитом серед студентів, пенсіонерів, громадян, які не мають офіційного місця роботи. Робота компанії базується на довірі, тому навіть наявність чорних плям в кредитній історії не може позначитися на прийнятті рішення за заявкою на кредит, про це свідчать відгуки про мікрофінансової організації MyCredit.

Відсоток схвалених заявок перевищує 80%, це говорить про те, що практично кожна людина, яка оформляє запит на отримання грошей в кредит, стикається з позитивною відповіддю. Процедура отримання грошей на картку у режимі онлайн дуже швидка, вона не вимагає виїзду у відділення або тривалого очікування.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Коментарі ()

 1. acil kredi 21 грудень 2018, 11:30 # 0
  Вам потрібна особиста або комерційна кредит без стресу та швидкого затвердження? Якщо так, будь ласка, зв'яжіться з нами, надішліть електронною поштою herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140