MoneyBOOM: відгуки, умови кредитування Манібум

MoneyBOOM
Ставка:
0.88%
Maкс. сумма:
до 15000 грн.
Термін:
5 - 30 днів
Отримання:
pay pay
Розгляд:
20 хвилин

Мікрофінансова компанія MoneyBOOM – це український сервіс, який надає практично всім громадянам країни отримати кредит онлайн на банківську карту. Вона існує на ринку фінансових послуг з 2014 року, і за цей час відгуки людей про роботу організації тільки позитивні. Отримати кредит онлайн від "МаниБУМ" дуже просто, мінімальний термін кредитування – п'ять днів, максимальний – 30 днів. Сума позики для постійних клієнтів може досягати 15 тисяч гривень, а мінімальний кредит становить 250 гривень. У мікрофінансову організацію часто звертаються люди, які зіткнулися з непередбаченими витратами, затримкою зарплати, або просто не розпланували свій бюджет.

Докладна інформація про кредити в MoneyBOOM

Більшість кредитних сервісів на даному етапі пропонують досить вигідні умови кредитування. Це обумовлено великою конкуренцією на фінансовому ринку, а також високим рівнем попиту серед громадян країни на мікрокредити. Для того щоб підібрати для себе найбільш оптимального фінансового партнера, необхідно проаналізувати пропозиції ряду організацій. Чим відрізняються кредити в MoneyBOOM, і які умови надає компанія своїм клієнтам?

Процентна ставка

Процентні ставки існують в будь-якій кредитній організації, як у МФО, так і в банку, тому уникнути переплати навряд чи вийде. Перед тим, як оформляти кредит на картку, важливо дізнатися розмір процентних нарахувань. У компанії МаніБУМ розмір процентної ставки – 1,75%, причому він ідентичний і для нових клієнтів, і для тих, хто вже звертався в сервіс раніше.

Для того щоб дізнатися переплату по вашому кредиту достатньо скористатись кредитним калькулятором на офіційному сайті компанії.

Після того як ви вкажіть суму та тривалість терміну кредитування, внизу можна буде побачити, скільки вам доведеться оплатити організації за користування коштами.

Хто може оформити кредит в "МаніБУМ"?

В мікрофінансових організаціях діють досить лояльні вимоги до позичальників, сюди може звернутися кожен, однак деякі обмеження все-таки є. Для того щоб взяти кредит в MoneyBOOM, необхідно:

 1. Посвідчення особи громадянина України та ідентифікаційний номер.
 2. Вік позичальника-не менше вісімнадцяти років.
 3. Вільний доступ до мережі інтернет та мобільний номер телефону.
 4. Банківська карта будь-якого українського банку.
 5. Проживання та реєстрація на території України.

Переваги та особливості сервісу MoneyBOOM

У кожній мікрофінансовій організації є свої особливості співпраці з клієнтами, про які необхідно знати перш, ніж оформляти кредит. Всі фірми аналоги працюють за одним принципом – видають невелику суму грошей в борг на короткий термін, не перевищує півтора-два місяці, однак умови можуть відрізнятися. До переваг "МаніБУМ" можна віднести:

 • Для оформлення кредиту вам не доведеться виходити з дому, достатньо просто мати комп'ютер або ноутбук;
 • Для всіх клієнтів доступна пролонгація позики на безкоштовній основі;
 • В компанії постійно проводяться акції та розіграші призів;
 • На обробку заявки йде не більше 10 хвилин;
 • Існує багато способів погасити кредит, не обов'язково їхати у відділення для оплати своєї заборгованості;
 • Час роботи сервісу – цілодобово, подати заявку і отримати гроші ви можете в будь-який день тижня і в будь-який час;
 • Реєстраційна форма досить проста, на її заповнення не піде більше 15 хвилин;
 • У компанії працює гаряча лінія, де завжди можна отримати допомогу від співробітників компанії, досить просто натиснути кнопку «Замовити дзвінок»;
 • Можливість погашення заборгованості частинами або достроково, без комісій і відсотків;
 • Тут може отримати кредит пенсіонер, людина без офіційного місця роботи, студент, громадяни, яким виповнилося 18 років;
 • Для оформлення позики не потрібно пред'являти довідку про дохід, надавати заставу або звертатися до поручителів.

Сервіс MoneyBOOM має і свої особливості, про яких теж слід згадати:

 • Для нових клієнтів доступна сума кредиту обмежена 4000 гривень;
 • Жорсткі умови для боржників;

Як взяти кредит онлайн в "МаніБУМ"?

З кожним роком все більше громадян воліють взяти кредит в мікрофінансової організації, ніж у банку. Процедура набагато простіше, вимог менше, а гроші надходять на карту дуже швидко. Це відмінний спосіб вирішити фінансові проблеми, які виникли у зв'язку з непередбаченими витратами або затримкою зарплати. Як отримати кредит на банківську карту від MoneyBOOM, розказано покрокової інструкції.

Оформлення позики в MoneyBOOM: особистий кабінет

 1. Зайдіть на офіційний сайт компанії, і з допомогою індикаторів встановіть на кредитному калькуляторі бажану суму і термін кредитування. Якщо вас влаштовує розмір переплати, натисніть кнопку «Оформити кредит».
 2. Заповніть анкету, яка відкриється перед вами. Тут необхідно вказати основну інформацію про себе, бажано заповнити всі поля, щоб підвищити ймовірність отримання позитивної відповіді. Якщо у вас є акційний код, так само вкажіть його у формі. Прочитайте правила співпраці з компанією, після чого поставте галочку, якщо вас все влаштовує. Натисніть кнопку «Далі»
 3. На вказаний номер телефону буде надіслано повідомлення з паролем, який потрібно ввести в спеціальному полі.
 4. Наступна вкладка передбачає зазначення інформації про себе, вона включає в себе ряд питань, на які необхідно відповісти розгорнуто і достовірно.
 5. Переходимо до анкети про фінансове становище позичальника в особистому кабінеті. Вкажіть свій дохід, місце роботи, контактні дані колег, друзів або родичів, і деяку іншу інформацію. Після цього натисніть кнопку «Далі».
 6. Необхідно внести інформацію про свою кредитну картку її номер, код, термін дії. Після цього пройдіть процедуру верифікації карти – введіть суму, яку система заблокує на вашому рахунку, в спеціальному полі. Гроші будуть повернуті на рахунок найближчим часом, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.

Тепер залишається лише чекати рішення системи за вашим запитом, можливо, вам поступить дзвінок від співробітників компанії, і вони уточнять деяку інформацію по реєстраційній формі.

Чому може бути отримано відмову за кредитом?

Незважаючи на досить високий відсоток схвалень за заявками на отримання кредиту онлайн, деякі користувачі змушені стикатися з відмовою. Чому так відбувається? Якщо людина повністю відповідає всім вимогам МаниБУМ до своїх позичальників, то причини для відмови можуть бути такі:

 • Неправильно вказана інформація в реєстраційній формі. Уважно перевіряйте адреса, контакти, паспортні дані та інші відомості, які вказуєте в анкеті. Будь-яка помилка може бути сприйнята, як свідомо неправдива, і тоді в кредиті буде відмовлено;
 • Помилка банківської карти. Якщо ви ввели номер простроченої картки, гроші на неї переведені не будуть. Також відмова може пояснюватися відсутністю необхідної суми грошей на рахунку для проходження верифікації. Перш ніж приступати до оформлення кредиту, перевірте свій баланс і термін дії картки;
 • Якщо ви відправили заявку на повторний кредит відразу після того, як розрахувалися з попереднім, компанія може відмовити тому, що дані про оплату ще не надійшли в систему. На оновлення інформації знадобитися деякий час, тому краще трохи почекати після внесення грошей;
 • Прострочення боргу в компанії MoneyBOOM може стати причиною для відмови у ще одному кредиті. Компанія знову надасть вам гроші тільки після того, як ви повністю погасіть минулу заборгованість.

Промокоди від MoneyBOOM

Компанія MoneyBOOM регулярно проводить різні акції, використовує промокоди і нараховує бонуси за наведених нових клієнтів. Наприклад, за кожного друга або знайомого, який звернутися в МаніБУМ за вашої рекомендацією, ви отримуєте 50 гривень. Крім того, з кожним наступним зверненням до сервіс, доступна сума позики буде збільшуватися. Промокод можна отримати, користуючись послугами компанії, і своєчасно погашаючи свою заборгованість. Він дає право на отримання зниженої процентної ставки при наступному зверненні.

Для того щоб бути в курсі усіх новин та розіграшів мікрофінансової організації, уважно стежте за новинами на офіційному сайті та підписуйтесь на розсилання.

Як погашати борг "МаніБУМ"?

Розрахуватися з організацією можна кількома способами:

 • Через особистий кабінет на сайті компанії, використовуючи свою банківську картку;
 • Через термінал самообслуговування готівкою;
 • У відділенні будь-якого українського банку.

Прострочення MoneyBOOM та її наслідки

Якщо позичальник не виплатив борг вчасно, йому нараховується пеня у розмірі 1,75% від суми заборгованості у перший же день прострочення. Процентна ставка збільшується і сума боргу починає рости дуже швидко. Після двох тижнів прострочення, організація MoneyBOOM має право подати в суд на клієнта, так як він порушив умови кредитного договору.

Компанія залишає за собою право передачі боргу колекторським компаніям. Для того щоб уникнути боргової ями, розраховуйтеся з кредитом вчасно.

Реструктуризація кредиту

Якщо клієнт не може своєчасно погасити борг, уникнути пені та штрафів допоможе оформлення відстрочки платежу. Послуга безкоштовна. Єдине, що потрібно від позичальника сплатити процентну частину кредиту та пеню, якщо вона вже була нарахована. Термін продовження – ідентичний терміну кредитування клієнта при оформленні позики. Продовжувати борг можна необмежену кількість разів.

Контакти

 • Адреса компанії – Україна, 01033, Київ, вулиця Жилянська, д. 41;
 • Електронна пошта клієнтської підтримки – info@moneyboom.com.ua
 • Сторінка на Фейсбук – https://www.facebook.com/moneyboom.ua
 • Час роботи сервісу – цілодобово

Відгуки про MoneyBOOM

За 4 роки своєї роботи про компанії сформувалося досить позитивне думка серед користувачів. Багато рекомендують МФО, зазначаючи, що тут швидко видають кредити, ввічливо і доступно пояснюють всі консультанти і намагаються вирішити питання якщо виникли проблеми з оформленням або простроченням). Відгуки про MoneyBOOM переважно позитивні, але клієнти говорять, що при простроченні часто дзвонити і просити погасити борг.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Коментарі ()