Кредит студентам з 18 років: до 15000 грн на картку

Деколи не вистачає кілька сотень дожити до стипендії, а ще хочеться купити новий смартфон, потрапити на концерт і за навчання в кінці семестру треба б заплатити... Якщо ви навчаєтесь у внз України і потребуєте фінансової допомоги, ви можете вибрати вигідний кредит для студента на сайті сервісу ШукалкаКредит. Ми підібрали кредитні пропозиції, які дозволяють узяти кредит з 18 років, надавши для підтвердження мінімум документів.

0.01% в день*
до 3000 грн.
5 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 15000 грн.
7 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 10000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
5 хвилин
1.9% в день*
до 7000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
2 - 65 днів
pay
20 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
3 - 30 днів
pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 30000 грн.
1 - 35 днів
pay
15 хвилин
1.9% в день*
до 5000 грн.
1 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 27 днів
pay
3 хвилин
0.95% в день*
до 15000 грн.
7 - 21 днів
pay
25 хвилин
0.88% в день*
до 15000 грн.
5 - 30 днів
pay pay
20 хвилин
1.5% в день*
до 3000 грн.
3 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.95% в день*
до 5000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
15 хвилин
0.8% в день*
до 3500 грн.
7 - 65 днів
pay pay
10 хвилин

Список необхідних документів для отримання кредиту студенту

Багато студенти встигають одночасно отримувати освіту і заробляти гроші. Однак у більшості випадків офіційного підтвердження такого доходу домогтися складно.

Щоб МФО взяти кредит непрацюючим студентам в Україні, необхідно підготувати такий пакет документів:

 • паспорт;
 • студентський квиток;
 • ідентифікаційний код з податкової;
 • номер банківської картки

Найважливіше – необхідно чітке і правдиве заповнення анкети при оформленні онлайн заявки на кредит. Вказуйте СВІЙ номер телефону і СВОЇ персональні дані.

Особливості кредитування громадян, які не досягли 18 років

У тому випадку, якщо необхідний великий кредит студенту, який не досяг повноліття, доведеться шукати співпозичальника або поручителя. Також для банку необхідно зібрати такі документи:

 • паспорт та документ, що засвідчує особу позичальника, а також його поручителів;
 • дозвіл від поручителів на видачу позики студенту, яке було нотаріально завірено (діє тільки для неповнолітніх клієнтів);
 • довідки про доходи позичальників і поручителів;
 • письмова згода чоловіка (дружини) співпозичальника на оформлення договору про заставу або поручительство.

Цей список досить загальний, у кожному конкретному випадку і в кожній окремій організації він може доповнюватися або зменшуватися.
Найбільш прийнятні умови від банків для учнів вищих навчальних закладів наведено в таблиці вище.

Способи отримання кредитів для студентів в Україні

Існує кілька способів отримати студентами позичені гроші:

 • На карту. Клієнтам пропонується в розпорядження карту з певною сумою на рахунку. Існує також певний термін, протягом якого можна використовувати засоби без нарахування відсотків, наприклад, 55 днів в Monobank. Але в більшості випадків використання кредитних карт пропонують банки України, де майже кожен студент може оформити на себе кредит.
 • Готівкою. І кредитні організації, і банки пропонують такий тип кредитування. Залишиться тільки вибрати відповідні умови, потрібний період, на який видається певна сума і її розмір.
 • Мікрокредитування – це найбільш доступний і надійний спосіб отримання кредитів студентами Києва мі України на сьогоднішній день. Особливо зручний спосіб у тому випадку, якщо знадобиться невелика сума позики.

Де брати кредит з 18 років?


Насправді взяти кредит студенту, особливо перших курсів – не найлегше завдання. Учні вищих навчальних закладів не славляться стабільною і високою платоспроможністю. Але можливість взяти кредит учням у Києві та інших містах України є практично у всіх, її завжди можна знайти. Добути невелику суму в короткі терміни без оцінки доходу можна, звернувшись за допомогою до МФО. Для цього необов'язково шукати їх розташування, можна оформити позику в режимі онлайн.

Набагато складніше студентам отримати кредит у банку. Тільки досягши 21-річного віку, а то й більше, студенти зі стабільною роботою і високою платоспроможністю можуть розраховувати на співпрацю з банками. Виняток із правил становлять ті банки, які нараховують студентам стипендію. Там і вірогідність оформлення кредиту буде вище і умови для учнів знайдуться більш вигідні.

Ще існує варіант з ломбардами. Це теж свого роду кредитування, але без додаткових документів. Достатньо залишити в ломбарді дорогу річ, а замість неї отримати кошти. Тут важливо суворо дотримуватись умов договору, у противному випадку власність позичальника дістанеться кредитору.

Умови кредитування студентів:

 • оформлення невеликих позик – в середньому сума варіюється від декількох сотень до 5000 гривень;
 • термін використання кредиту – від тижня до року в середньому, у рідкісних випадках може досягати 2 років;
 • більш висока ставка за кредитом через існування ризику непогашення позики;
 • наявність поруки платоспроможної особи для непрацевлаштованих і молодих позичальників.

Не варто розраховувати студентам на іпотеку або кредит на авто. Ці послуги для них недоступні. Кредит для студентів в Україні може бути наданий готівковими коштами у вигляді невеликої суми.

Позики на навчання та інші потреби від микрокредитних організацій

Активно видають кредити студентам в Україні мікрофінансові організації. Ці сервіси лояльно налаштовані щодо своїх клієнтів і готові співпрацювати навіть зі студентами. Де учні зможуть отримати гроші в борг:

 • «ШвидкоГроші»– видають позики у розмірі 3 тис. грн. клієнтам у віці від 18 років. Кредитний відсоток становить 2% в день, а термін погашення розрахований на два тижні.
 • «MoneyVeo»– сервіс, розрахований на співпрацю з клієнтами від 18 років, видаються суми також не більше 3 тис. грн., але термін розрахований на місяць, при необхідності договір можливо пролонгувати. Щоденна процентна ставка 1.7%.
 • «CreditUP»– фінансова організація, яка видає кредити позичальникам у віці старше 21 року. Термін видачі кредиту – 30 днів. Оплата по кредиту досить висока – 5% в день.