Кредит на карту без дзвінків

Необхідність в додаткових коштах може виникнути практично у кожного громадянина, зважаючи непередбачених обставин. Раніше потрібно було звертатися в банк, для того щоб отримати кредитні кошти, то зараз ситуація значно спростилася. Щоб скористатися цією можливістю, не доводиться виходити з дому, мікрофінансові установи працюють через інтернет.

0.01% в день*
до 3000 грн.
5 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 15000 грн.
7 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 10000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
5 хвилин
1.9% в день*
до 7000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
2 - 65 днів
pay
20 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
3 - 30 днів
pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 30000 грн.
1 - 35 днів
pay
15 хвилин
1.9% в день*
до 5000 грн.
1 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 27 днів
pay
3 хвилин
0.95% в день*
до 15000 грн.
7 - 21 днів
pay
25 хвилин
0.88% в день*
до 15000 грн.
5 - 30 днів
pay pay
20 хвилин
1.5% в день*
до 3000 грн.
3 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.95% в день*
до 5000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
15 хвилин
0.8% в день*
до 3500 грн.
7 - 65 днів
pay pay
10 хвилин

Багато українців на даний момент змушені працювати без офіційного оформлення, тому надати довідку про доходи або інформацію про своє місце роботи досить складно. Це стає причиною відмови від послуг банку, адже ці документи є обов'язковою умовою при видачі позики. Часто проблемою стають інші фактори, наприклад, вік позичальника, погана кредитна репутація, і так далі. Альтернативним рішенням в такій ситуації стають фінансові організації, готові надати кредит на карту без дзвінка оператора, зайвих питань і відвідування відділень.

Для того щоб взяти кредит без дзвінків, необхідно:

 1. Бути повнолітнім громадянином країни, які постійно проживають на території України. 
 2. Мати картку будь-якого українського банку, мінімальний залишок на рахунку – 1 гривнею.
 3. Володіти чинним паспортом громадянина країни, мати ідентифікаційний номер.
 4. Бажано заздалегідь підготувати відскановані копії цих паперів, і зберегти їх на своєму комп'ютері.
 5. Для того, щоб оформити кредит на карту без дзвінків знадобиться доступ до інтернету та мобільний телефон, з компанії будуть відправляти повідомлення з кодом підтвердження.

Як взяти кредит без дзвінка оператора і зайвих питань

Клієнт може швидко і вигідно оформити позику в мікрофінансової організації, для цого йому доведеться виконати наступні кроки:

 • На калькуляторі уважно вибрати суму кредиту і термін, на який він буде оформлений.
 • Щоб отримати кредит без дзвінків знадобиться пройти реєстрацію на сайті, тим самим буде створено особистий кабінет, через який надалі можна отримувати всю інформацію про стан свого рахунку. Для реєстрації потрібно вказати свої контактні дані, а також пароль, який буде відправлений на телефон протягом декількох секунд.
 • Заявка складається з декількох анкет, кожну слід заповнити достовірно, повно, вказати всі дані, що запросить система. Враховуючи, що навіть незначна помилка може стати причиною відмови від видачі кредиту онлайн без дзвінків, слід уважно перевіряти всі дані, перш ніж відправляти заявку на розгляд.
 • Вкажіть дані своєї картки з банку, куди буде переведено позику. Для закріплення своєї карти, слід пройти верифікацію. На балансі буде заблокована невелика сума грошей, яку потрібно буде вказати у спеціальному вікні. Якщо сума вказана вірно, гроші повернутися на рахунок, а карта буде підтверджена.
 • Заявка відправитися на розгляд, а її статус можна відстежити в особистому кабінеті. На прийняття рішення йде в середньому 10-15 хвилин.

Як погаcати борг

Такий кредит онлайн без дзвінків в Україні не тільки отримати, але і легко погасити. Немає необхідності їхати у відділення компанії, стояти в черзі – кожен клієнт може знайти для себе оптимальний спосіб погашення заборгованості. Найчастіше мікрофінансовий сервіс пропонує три варіант розрахунку:

 • Якщо у позичальника є можливість сплатити позику через інтернет, він може скористатися особистим кабінетом. Для цього знадобиться мати банківську картку з необхідною сумою на рахунку, а так само доступ до інтернету. Оплата проходить протягом декількох хвилин – це найбільш швидкий спосіб погашення заборгованості;
 • Для того щоб розрахуватися з мікрофінансовою організацією. Можна провести оплату через термінал самообслуговування. На офіційному сайті завжди є інформація про те, з якими терміналами працює сервіс. Варто враховувати, що термін надходження коштів на рахунки компанії – не більше трьох днів, тому оплачувати взятий кредит без дзвінків необхідно заздалегідь, щоб не зіткнутися з простроченням. Зберігайте чек про операції до того моменту, поки гроші не будуть на рахунку компанії;
 • Прийом платежів здійснюється у всіх відділеннях українських банків. Достатньо звернутися в касу, вказати реквізити мікрофінансової організації, свій ідентифікаційний номер. Знайти реквізити можна на сайті компанії.

Переваги позик без дзвінків

На нашому інформаційному ресурсі представлені тільки перевірені мікрофінансові компанії, вони працюють чесно, відкрито. Вибираючи організацію зі списку, відвідувач може бути спокійний щодо безпеки каналів передачі інформації, всі дані будуть надійно збережені, не доступні третім особам. Наш сервіс пропонує широкий вибір фінансових партнерів, всі вони працюють на підставі різних умов, тому кожен відвідувач напевно знайде компанію, що відповідає побажанням і вимогам.

До основних переваг таких фінансових організацій можна віднести:

 • Лояльність у прийнятті рішень;
 • Швидкість обробки заявок;
 • Мінімальна кількість вимог;
 • Можливість отримання позики, не виходячи з будинку;
 • Наявність гарантій безпеки;
 • Високий відсоток схвалення заявок.