Компаньйон Фінанс: умови кредитування та відгуки про KF.ua

Компаньйон Фінанс
Ставка:
0.01%
Maкс. сумма:
до 15000 грн.
Термін:
1 - 30 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
15 хвилин

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли гроші просто необхідні, а ось потрібної суми немає на руках. У такому випадку вам готові надати фінансову підтримку в такій компанії, як «Компаньйон Фінанс». Організація існує на ринку вже більше п'яти років, і весь цей час вона допомагає людям, які зацікавлені в отриманні позикових коштів на вигідних умовах. «Компаньйон Фінанс» кредит – це просто, зручно і доступно практично кожному, що підтверджують відгуки людей.
Робота команди націлена на клієнтів!

Докладна інформація про кредити в «Компаньйон Фінанс»

«Компаньйон Фінанс» – мікрозайми на карту онлайн на вигідних умовах! Розмір процентної ставки становить всього 0,01%, що значно менше, ніж у багатьох інших кредитних компаніях, однак ці умови поширюються на тих громадян, які звернулися в компанію вперше. Якщо ви вже не раз користувалися фінансовою допомогою підприємства, то процентна ставка буде інший. На сайті організації можна ознайомитися з інформацією про те, скільки складе процентна ставка, як для новачків, так і для постійних клієнтів, достатньо вказати заплановану суму кредиту, а також тривалість позики.

Хто може скористатися послугами «Компаньйон Фінанс»

Отримати свій мікрозайм може практично будь-який громадянин України, який досяг повнолітнього віку, і не бажає звертатися за коштами в банк. КФ не вимагає довідки про доходи або застави, не дивиться на ваш соціальний статус – для фірми цінний кожен клієнт! Переживаєте про поганої кредитної історії? Для «Компаньйон Фінанс» і це не стане на заваді – професіонали допоможуть вирішити вашу проблему, і отримаєте необхідну суму. «Компаньйон Фінанс» підтримує політику дострокового розрахунку по боргу, що також відрізняє фірму від банківських структур.

Важливо мати власну банківську картку для отримання позики. Це може бути карта Приват Банку, А-банку, ПУМБ, Конкорд банку або банку Південний. Для КФ не важливо, чи є ви пенсіонером, безробітним, або навчаєтеся в університеті – в першу чергу, ви – потенційний клієнт!

Переваги та особливості мікропозик

До переваг компанії «Компаньйон Фінанс» можна віднести наступні фактори:

 • Співробітники допоможуть вирішити ваше питання не більш, ніж за п'ятнадцять хвилин, цього часу достатньо для того, щоб отримати потрібну суму на свою банківську картку;
 • Окрема увага приділяється турботі про захист даних клієнтів, рівень безпеки в компанії – це гарантія надійності і показник ступеня турботи про громадян;
 • Сервіс «Компаньйон Фінанс» приємно дивує вас своєю мобільністю;
 • Для того щоб поповнити свій бюджет, вам не знадобиться збирати довідки, шукати поручителя або готувати пакет документів – співпрацювати з компанією КФ легко!

Звичайно, слід виділити і деякі недоліки, якими володіють микрозаймы.

 • Отримати позику не вийде, якщо у вас немає веб-камери, доступу в інтернет, банківської карти або паспорта;
 • Відсоток на короткострокові позики завжди трохи вище, ніж на довгостроковий кредит, тому вибір залежить, насамперед, від потреб клієнта.

Як оформити кредит в «Компаньйон Фінанс»

Перш ніж приступати до заповнення анкети, перевірте роботу веб-камери, приготуйте банківську картку і обов'язково налагодьте підключення до інтернету. Після цього вам необхідно ввести номер свого мобільного телефону у спеціально відведене поле. Протягом декількох секунд ви отримаєте повідомлення з восьмизначними кодом, який знадобиться вказати в формі.

Після цього приступаємо до покрокової реєстрації на сайті з метою отримання кредитних коштів.

 1. Перед вами відкриється сторінка з полями, в яких слід вказати свій ідентифікаційний код, а також дату свого народження. Тут же встановіть галочку в підтвердження того, що ви ознайомилися з правилами співробітництва і дозволяєте співробітникам «Компаньйон Фінанс» використовувати свої персональні дані.
 2. Ідентифікація починається з реєстрації через інтернет банкінг. Тут знадобиться зайти в особистий кабінет банку, а також вказати номер своєї кредитної картки, яку ви хочете поповнити в кредит.
 3. Тепер необхідно заповнити анкету, яка містить інформацію про клієнта.
 4. Після коректного зазначення всієї необхідної інформації, можна переходити до наступної формі, яка повинна містити ще деякі відомості
 5. Тепер вам пропонується додати фотографію або скановану копію свого посвідчення особи, а саме паспорта. Вибрати файл з комп'ютера або зробити фото на веб-камеру. Знадобляться всі сторінки документа, а також ваш ідентифікаційний номер.
 6. Дуже важливим кроком є фотографія на веб-камеру, на якій повинні бути відображені ви разом з документами. Для цього необхідно відкрити паспорт на першій сторінці, наблизити його до свого обличчя і зробити фото.
 7. Якщо є якісь побажання щодо позики, про них можна написати в коментарях, після чого натисніть кнопку продовжити.

На цьому процедура реєстрації та ідентифікації завершується, і залишається лише чекати рішення по вашому запиту. Ознайомитися зі статусом заявки завжди можна в особистому кабінеті, який зроблений спеціально для клієнтів. Він має відмінний інтерфейс, просту структуру, так що не важко спостерігати за своїм запитом.

Як показують відгуки людей, співробітники організації обов'язково повідомляють своїх клієнтів за допомогою повідомлення, коли рішення буде прийнято, і зазначають суму кредиту. Якщо вона для вас підійде, то знадобиться вказати картку, на яку ви б хотіли отримати всю суму. Електронний договір буде вважатися укладеним лише після того, як ви введете спеціальний код, який прийде на мобільний телефон, а також ту електронну пошту, що була вказана при вході.

Як ми бачимо, оформлення позики – це просто і швидко, компанія КФ із задоволенням допоможе вам отримати бракуючі кошти в найкоротші терміни.

Що робити, якщо була отримана відмова

Іноді і в компанії доводиться відмовляти клієнтам, що найчастіше можна пояснити наступними причинами:

 • Клієнт неправильно ввів інформацію про себе: допустив помилку, написав інформацію іншою мовою, і так далі. Важливо! Всі відомості повинні бути внесені тільки українською мовою, перевірте їх перед відправкою форми;
 • Ви пропустили полі «Додаткова інформація». Так як рішення приймаються безпосередньо системою, а не людиною, додаткові відомості підвищують ймовірність отримати позитивну відповідь. Поверніться назад і доповніть свою анкету;
 • Прострочена ваша кредитна картка. Перевірте, чи діє картка, номер якої ви вказали в анкеті;
 • Можливо, якісь з фото документів не прогрузились, перевірте, чи всі зображення на місці;
 • Занадто велика сума на невеликий період часу. Це теж може стати причиною відмови – спробуйте скоротити тіло кредиту, або продовжити його термін;
 • Можливо, ви зовсім недавно розрахувалися зі своїм позикою, а ось останні дані ще не прийшли в систему, в такому випадку теж велика ймовірність відмови. Почекати з кредитом, або зв'яжіться з бюро, щоб вирішити проблему.

Промо-коди для «Компаньйон Фінанс»


Всі клієнти люблять знижки, і в КФ це знають, тому спеціально пропонують різні промо-коди, які дозволяють заощадити. Вони являють собою набір символів, скориставшись якими можна взяти участь в акції або отримати приємний бонус. Такі коди ви зможете знайти в соціальній мережі або в електронних листах, які компанія буде надсилати своїм клієнтам.

Як розрахуватися з боргом і повернути гроші

Компанія «Компаньйон Фінанс» максимально подбала про своїх клієнтів, тому існують різні способи виплати боргу, які зручні практично для всіх мешканців країни.

 • Кожному клієнту надаються реквізити організації, з допомогою яких можна оплатити свій кредит у будь-якому банківському відділенні;
 • Погашати борг просто – не виходячи з дому. Для цього вам знадобитися тільки лише доступ в інтернет, кредитна карта і особистий кабінет;
 • Компанія КФ має безліч відділень у всіх містах України, де ви зможете швидко і легко внести необхідну суму;
 • Термінали зараз є практично в кожному супермаркеті, і клієнти можуть погашати заборгованість з їх допомогою.

Прострочили кредит – як бути

Кожна людина приблизно розуміє, яка фінансова ситуація чекає її в найближчому майбутньому, тому якщо ви усвідомлюєте, що з розрахунком по боргу може виникнути проблема, краще відразу звернутися до співробітника мікрофінансової компанії, щоб разом прийняти правильне рішення. Продовжіть кредитний договір, інакше доведеться зіткнутися з стягненням грошей через суд, попаданням в чорний список, і іншими проблемами. Організація завжди намагається піти назустріч кожному клієнту, тому набагато більш дієво мирне вирішення ситуації.

З допомогою продовження кредиту можна захистити себе від нарахування пені, штрафів та відсотка, при цьому сума комісії залишиться колишньою.

Пролонгація у компанії «Компаньйон Фінанс»

Для продовження термінів досить просто відвідати свій особистий кабінет на сайті. Тут програма пропонує відкласти крайній термін виплати на будь-яку кількість днів: від одного до тридцяти, але за послугу доведеться заплатити. Сума до оплати безпосередньо пов'язана з тривалістю пролонгації, сумою позики, комісійних нарахувань.

Контакти

Адреса головного офісу компанії – ТОВ «Компаньйон Фінанс», м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15. Пропонується також цілодобова підтримка клієнтів з допомогою гарячої лінії – номер телефону– 0 800 3000 88 – всі дзвінки по території країни безкоштовні. На сайті можна замовити зворотний дзвінок, і співробітник КФ зв'яжеться з вами найближчим часом.

Відгуки про компанію Компаньйон Фінанс

Компаньйон Фінанс – це стабільна організація, яка надає послуги з кредитування онлайн і у відділеннях компанії. Саме тут кожен повнолітній громадянин України може оформити кредит до 15 000 гривень на 180 днів.

Низька процентна ставка, можливість отримання великого кредиту онлайн на тривалий термін залучають нових користувачів. Вони залишають позитивні відгуки про Компаньйон Фінанс, розповідаючи про ввічливих консультантах, лояльних умовах і можливості розстрочення мікрокредиту.

Також користувачі мережі говорять про можливості погашення кредиту і про підписання договору з мокрою печаткою у відділенні компанії. Це підвищує довіру і дає можливість особистого підписання друкованого документа.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосів

Коментарі ()