Гроші в борг до зарплати: терміновий кредит до 15000 грн

Що робити, якщо не вистачає грошей до зарплати? Форс-мажори і непередбачені витрати різного ступеня тяжкості – від втрати мобільного телефону до раптових захворювань – змушують задуматися про те, щоб терміново позичити. Наш сервіс полегшує пошук швидких грошових коштів: ШукалкаКредит підібрав для Вас список мікрокредитів з найбільш вигідними умовами, що ви можете отримати онлайн, маючи лише паспорт та ІПН на руках.

0.01% в день*
до 3000 грн.
5 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 15000 грн.
7 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 10000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
5 хвилин
1.9% в день*
до 7000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
2 - 65 днів
pay
20 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
3 - 30 днів
pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 30000 грн.
1 - 35 днів
pay
15 хвилин
1.9% в день*
до 5000 грн.
1 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 27 днів
pay
3 хвилин
0.95% в день*
до 15000 грн.
7 - 21 днів
pay
25 хвилин
0.88% в день*
до 15000 грн.
5 - 30 днів
pay pay
20 хвилин
1.5% в день*
до 3000 грн.
3 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.95% в день*
до 5000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
15 хвилин
0.8% в день*
до 3500 грн.
7 - 65 днів
pay pay
10 хвилин

Де взяти кредит до зарплати в Україні?

На даний момент головними кредиторами у Києві та інших містах України є мікрофінансові організації, так звані МФО. Вони видають гроші в борг до зарплати майже всім без винятку клієнтам, проте мають свої відмітні особливості роботи, які завжди необхідно враховувати.

Головні переваги МФО:

 • Оперативність надання коштів. На відміну від банків такі організації не потребують величезний пакет документів, вони перевіряють тільки точність та інформативність ваших паспортних даних і кредитну історію, і майже відразу видають кредит. В більшості випадків, вже через 15 хвилин гроші можна забрати для особистого використання.
 • Кредит видається онлайн. Так, більшість фінансових компаній такого роду працюють в автоматичному режимі на сайті організації. Можна цілодобово, нікуди не виходячи, отримати гроші на свою банківську картку.
 • Необхідний мінімальний пакет документів. Для оформлення позики в більшості випадків необхідний тільки паспорт та ідентифікаційний код. І все. Ніяких довідок про доходи, документів про право власності на заставне майно, ксероксів документів інших членів сім'ї.
 • Мінімальні вимоги до позичальника. Це одне з головних переваг, з-за якого ті звертаються до МФО. Тут можуть гроші в борг до зарплати видати навіть за поганої кредитної історії, особливо не перевіряючи платоспроможність клієнта. Що просто не можливо в банківській установі, де перевірка клієнта більш ретельна.
 • Мінімальний відсоток відмов. МФО – це ті кредитні організації, які у більш ніж 90% випадків видають позитивні рішення за заявками на позики.
 • Простота погашення. Терміново взявши гроші до зарплати, ви плануєте віддати борг одразу після виплати на роботі, вірно? Таким чином, менш ніж через місяць ви погашаєте заборгованість, а зробити це дуже легко в особистому кабінеті на сайті обраної МФО, або через платіжний термінал.

Вимоги до позичальника при отриманні грошей

Якщо потенційний клієнт прийняв рішення, що йому необхідно взяти гроші до зарплати онлайн у МФО, то він повинен зрозуміти, видадуть йому чи ні. Як було вже сказано раніше, вимоги до позичальника мінімальні, але вони є. При цьому є як основні, так і додаткові вимоги.

Основні вимоги:

 • Вік: від 18 до 75 років, іноді від 21 до 65 років. Як правило, саме такі вікові межі встановлено кредитними організаціями.
 • Мати громадянство України.
 • В наявності має бути карта будь-якого українського банку, зареєстрована на ваші ім'я та прізвище.

Якщо клієнт претендує на більшу суму (більше 10 000 грн), крім основних вимог, і при цьому він не є постійним клієнтом МФО, його можуть оцінити по додатковим критеріям.


Додаткові вимоги:

 • Мати стаж роботи не менше 6 місяців, при цьому на останньому місці роботи працювати вже більше 3-4 місяців (довідку з місця роботи вимагати не будуть, а ось телефон вашого безпосереднього керівника, здатного підтвердити ваше місце роботи, можуть попросити);
 • Мати заробітну плату на рівні мінімальної або вище;
 • Мати не тільки постійне місце проживання, але і на останньому місці реєстрації необхідно бути прописаним не менше 4-5 місяців;
 • Не мати поточних кредитів.

Які документи необхідні для того, щоб отримати позику грошей до зарплати?

Якщо терміново потрібні гроші до зарплати, то немає часу збирати величезний пакет документів. Та й не навіщо це робити. Для МФО необхідний тільки паспорт, а вірніше його дані. Інших документів при кредиті на маленьку суму і короткий термін не потрібно.

Гроші в борг до зарплати: процедура оформлення термінового кредиту

Якщо з питанням про те, де взяти кредит до зарплати все ясно, виникає інше питання як гроші до зарплати в борг оформити онлайн, швидко і без проблем?

Покрокова інструкція, як отримати кредит до зарплати:

 • Вивчити всі пропозиції в таблиці вище і вибрати найбільш вигідні для вас і натиснути кнопку "Отримати".
 • Перейти на офіційний сайт обраної компанії.
 • Оформити через інтернет заявку на кредит, де правдиво, точно і інформативно вказати всі необхідні дані.
 • Дочекатися дзвінка співробітника установи, який може уточнити додаткову інформацію, а також перевірити коректність даних. Якщо дзвінок так і не надійшов, перевірте смс-повідомлення – дати знати про отримання грошей можуть і таким чином.
 • Отримати електронний договір на вказану електронну скриньку.
 • Отримати гроші на карту або електронний гаманець. Можливе отримання готівкою в офісі обраної компанії.
 • Погасити заборгованість за графіком.

В такому питанні, як отримання швидких грошей, хочеться звернути увагу на кредитний договір. Необхідно запам'ятати, що такий документ має бути у будь-якому випадку при будь-якому способі оформлення, його можна знайти в особистому кабінеті на сайті обраної МФО і прочитати перед тим, як оформити позику до зарплати. Це захист клієнта, де прописані умови кредитування, графік погашення та процедура нарахування штрафів і вирішення спорів.

Також необхідно знати, що умови кредитування дуже відрізняються для тих, хто вперше звернувся у МФО, та тих клієнтів, хто користується послугами компанії постійно. При первинному зверненні процентна ставка кредиту найчастіше нульова або становить від 0,01 до 0,1%.

В результаті, відповідаючи на питання, де взяти грошей до зарплати терміново та з мінімальним пакетом документів, відповідь одна: тільки у МФО, де дуже високий відсоток позитивних рішень, а сама процедура отримання проста і швидка. Якщо гроші потрібні в оперативному порядку, то кращого рішення немає.