ForzaCredit – відгуки та огляд компанії

Forza
Ставка:
0.01%
Maкс. сумма:
до 15000 грн.
Термін:
2 - 65 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
20 хвилин

Мікрофінансова компанія forzacredit.com.ua користується великим попитом серед жителів України. Відгуки людей про роботу організації говорять про її порядність, стабільність і професіоналізм. Взяти кредит в Forzacredit не складе труднощів для більшості громадян. Система повністю орієнтована на співпрацю з клієнтами через інтернет, тому вам не доведеться відвідувати офіси або відділення компанії. Мінімальний кредит онлайн становить п'ятсот гривень, а сума максимального займу – 14 999 гривень. Отримати гроші в борг можна на термін від двох до 65 днів.

Докладна інформація про кредити в "Forzacredit"

Позитивні відгуки багато говорять про роботі сервісу, далеко не всі мікрофінансові компанії можуть похвалитися репутацією. Слід також зазначити, що термін кредитування тут досить великий, часто отримати взяти кредит на термін більше тридцяти днів – це вже проблема. Якщо ви вирішили оформити кредит на банківську карту від "Форза кредит", то варто детальніше познайомитися з цією організацією.

Відсоткові ставки

Умови кредитування для нових клієнтів такі ж, як і для постійних позичальників. Процентна ставка складає 1,85%, і нараховується щоденно. Для того щоб побачити розмір переплати за користування грошима по своєму кредиту, можна скористатись кредитним калькулятором. За допомогою індикатора вкажіть суму позики, відзначте, що є новим клієнтом, і побачите внизу суму відсотків при обліку мінімального терміну кредитування.

Хто може взяти кредит від "Forza credit"

Якщо у банках існує величезний перелік умов для тих, хто хотів би отримати кредит на картку або готівкою, то в мікрокредитних компаніях все набагато простіше. Для того щоб отримати кредитну підтримку від "Forzacredit", необхідно відповідати наступним вимогам:

 • Бути повнолітнім, але не старше 70 років;
 • Мати посвідчення особи громадянина України, проживати на території країни і мати реєстрацію;
 • Володіти карткою будь-якого українського банку;
 • Мати вільний доступ до інтернету та мобільний номер телефону.

Для того щоб отримати позику на банківську картку, не знадобиться збирати додаткові довідки і папери, вся інформація передається в електронному вигляді, підтверджується лише у телефонному режимі.

Переваги і особливості

Мікрофінансові компанії аналоги пропонують громадянам кредити в інтернеті на різних умовах. Багато з них мають свої позитивні сторони, а також особливості, на підставі яких будується співпраця між сторонами. Якщо ви вирішили оформити кредит в "Forzacredit", то можете розраховувати на такі переваги організації:

 • Швидкий розгляд заявки;
 • На переказ грошей йде не більше десяти хвилин;
 • Зручна і проста реєстрація на сайті;
 • Реструктуризація боргу, доступна для всіх клієнтів;
 • Гаряча лінія, де завжди можна отримати консультацію працівників з питань кредитування;
 • Погасити кредит можна достроково, при цьому не доведеться платити проценти або комісії;
 • У компанії завжди можна оформити повторний кредит, після закриття минулого позики;
 • Можливість отримання досить великої суми в борг;
 • Тривалий строк кредитування;
 • Немає необхідності шукати поручителів або заставне майно для того, щоб отримати гроші в кредит;
 • Не знадобиться довідка про доходи;
 • Отримати позику може громадянин. який не має офіційного працевлаштування, є самозайнятою або працює без оформлення;
 • Компанія співпрацює з громадянами, яким виповнилося вісімнадцять років;
 • Скористатися послугами фірми може пенсіонер, студент або мама в декретній відпустці.

Принцип співробітництва мікрофінансової організації з клієнтами має і свої особливості:

 • Для отримання кредиту необхідна веб камера;
 • Боржників чекають великі штрафи за прострочення;
 • Процентна ставка досить висока, але це природно для мікрофінансових компаній.

Як взяти кредит онлайн від "Forzacredit"

Інтернет вже давно став частиною нашого життя, тому не дивно, що і кредити тепер воліють оформляти саме онлайн. Їхати в банк, збирати документи. стояти в черзі – це все вже неабияк набридло громадянам, особливо тим, хто змушений працювати цілий день, і просто не може потрапити у відділення. У таких випадках виручають мікрофінансові компанії. І отримати та оплатити кредит можна через інтернет, вам навіть не доведеться залишати свій офіс або будинок. Що для цього потрібно зробити?

Покрокова інструкція по оформленню кредиту в "Forzacredit"

 • На кредитному калькуляторі виберіть ту суму, яку ви хочете отримати в борг, після чого натисніть кнопку "Відправити заявку".
 • Перед вами з'явиться поле для введення мобільного номера телефону, виберіть його та натисніть кнопку "Увійти".
 • На ваш номер телефону надіслано листа з кодом, який необхідно ввести в окремому рядку, після чого система переведе вас на сторінку з полями для вказівки коду та дати народження.
 • Система заздалегідь попередить вас про те, що слід підготувати для того щоб оформити заявку на отримання кредиту. Уважно перегляньте інформацію, після чого натисніть кнопку "Продовжити".
 • Заповніть реєстраційну форму – вкажіть свою адресу, контакти, дату і місце народження, та інші дані. Після того, як всі поля будуть заповнені, натисніть кнопку "Продовжити".
 • Внесіть свої паспортні дані та інформацію про місце роботи, важливо правильно вказати адресу організації, телефон. Також надайте контакти однієї людини, який зможе підтвердити відомості про вас, зазначені в анкеті. Це може бути друг, родич або колега.
 • Прикріпіть до своєї анкеті відскановані копії документів – п'яти сторінок паспорта та ідентифікаційного коду. Коли всі будуть завантажені зображення, натисніть кнопку "Продовжити".
 • Зробіть свою фотографію разом з паспортом, відкритим на першій сторінці, використовуючи веб-камеру.
 • Внесіть номер своєї банківської картки, її код і термін дії. На рахунку у вас буде заблокована невелика сума грошей, яка повернеться до вас відразу після того. як ви вкажіть її у спеціальному полі. Таким чином здійснюється верифікація карти, тобто її підтвердження. Тепер карти закріплена за вашим обліковим записом.
 • Чекайте рішення від системи. На це піде не більше десяти хвилин.

Чому компанія може відмовити у кредиті

Ситуації не завжди розгортаються однаково. Незважаючи на високий відсоток схвалення за заявками, іноді доводиться стикатися з негативною відповіддю. Чому ж у макрофінансової організації можуть відповісти "Ні", і як уникнути відмови?

 • У клієнта є прострочення за будь-яким кредитом. Якщо ви не впевнені в тому, що розплатилися з усіма попередніми позиками, уточніть інформацію в кредитному бюро;
 • Повторне звернення. Якщо ви тільки що розрахувалися з кредитом, і відразу подаєте заявку на наступний, то цілком ймовірно, що ви ще числитеся боржником. На оновлення системи необхідно трохи часу, тому перед отриманням повторного позики зачекайте пару годин;
 • Невірні дані. В процесі реєстрації ви навмисно або випадково вказали неправдиву інформацію. Система перевіряє достовірність усіх відомостей, що будь-яка помилка, пропуску символу або неточність може стати причиною для відмови від співробітництва;
 • Банківська карта прострочена. Перевіряйте термін дії карти, на прострочену картку кредитні кошти не зможе відправити жодна мікрофінансова компанія;
 • Невдала верифікація. Пояснюється відсутністю потрібної суми грошей на рахунку. Перегляньте баланс свого рахунку перед тим, як приступати до заповнення заявки.

Промокоди від "Forzacredit"

Мікрокредитная організація регулярно проводить різні акції серед своїх клієнтів. Найчастіше розіграші призів приурочені до свят або певним датам. Промо-коди не використовуються в "Форза кредит", зате є багато інших цікавих пропозицій. Щоб бути в курсі останніх новин, підписуйтесь на розсилку від фірми, і заходьте на офіційний ресурс "Forza credit". Тут завжди з'являється нова інформація про акції та цікаві пропозиції.

Як погасити борг у "Forzacredit"

Існує декілька способів погашення позики в мікрофінансових компаніях. Організатори постаралися створити максимально зручні умови для своїх клієнтів. тому пропонують скористатися наступними варіантами для оплати кредиту:

 • Термінали самообслуговування. Переказати гроші можна в будь-якому терміналі, які встановлені в супермаркетах і на зупинках громадського транспорту. Важливо враховувати невелику комісію, яку бере термінал за переклад, і правильно ввести всі дані. Зберігайте чек до того моменту, поки кошти не відображаються в особистому кабінеті;
 • Відділення банків. Погасити борг можна в будь-якій касі українського банку, достатньо вказати реквізити мікрофінансової установи, свої дані, і зберегти квитанцію про оплату.
 • Особистий кабінет. Сплатити позику можна, не виходячи з дому. Досить скористатися своїм особистим кабінетом, і мати на картці банку необхідну суму для погашення заборгованості.

При використанні перших двох способів гроші зараховуються на рахунок протягом трьох днів. Це важливо враховувати, щоб не прогавити свій платіж. Оплата у особистому кабінеті проходить практично моментально.

Прострочення та її наслідки

Якщо клієнт своєчасно не погашає свою заборгованість, з першого дня прострочення зростає відсоткова ставка за кредитом на 3%. Крім цього, дані про несумлінного позичальника передаються в кредитне бюро, і це відразу відбивається на кредитній історії. Надалі оформити позику буде складно. Представники компанії почнуть постійно турбувати боржника дзвінками, нагадуючи про прострочення, крім того, вони будуть дзвонити контактної особи, чий номер ви залишили, а так само на роботу.

Якщо протягом певного періоду позичальник не постарається вирішити ситуацію, його заборгованість буде передана колекторам. У деяких випадках починається судовий розгляд.

Пролонгація позики

Оформити пролонгацію свого боргу може кожен клієнт. Це єдиний спосіб уникнути наслідків прострочення, якщо ви розумієте, що не зможете віддати кредит вчасно. Для продовження необхідно сплатити всі відсотки, які були нараховані за користування грошима по сьогоднішній день. Тіло кредиту можна буде сплатити пізніше. Про терміни і правила пролонгації завжди можна дізнатися у представника компанії по гарячій лінії.

Контакти "Forzacredit"

Адреса головного офісу компанії – р. Одеса, вул. Гімназійна, д. 21

Номер гарячої лінії– 0 800 300 770

Час роботи служби підтримки – з 09-00 до 18-00

Відгуки про "Forzacredit"

Вигідні умови для всіх клієнтів, якісний сервіс, кваліфіковані оператори – це переваги, які заманюють клієнтів. Вони залишають позитивні відгуки про Форза кредит і рекомендують сервіс своїм друзям.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Коментарі ()