EuroGroshi – відгуки та огляд компанії

Eurogroshi (Євро Гроші)
Ставка:
1.9%
Maкс. сумма:
до 7000 грн.
Термін:
1 - 30 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
15 хвилин

Мікрофінансову організацію «Євро Гроші» можна назвати досить молодою, адже в Україні вперше про неї почули менш, ніж два роки тому, а саме в середині 2016 року. За невеликий термін своєї роботи, компанія встигла завоювати репутацію надійної контори, а також позитивні відгуки людей про роботу сервісу. Для того щоб отримати кредит на картку, досить просто азйти на офіційний сайт – вам не доведеться їхати у відділення микрокредитної фірми, і це часто привертає увагу клієнтів, але не варто забувати і про якість сервісу, швидкості роботи і так далі.

Докладна інформація про кредити в «Eurogroshi»

За час існування на ринку, підприємство не раз удосконалити принципи своєї роботи, аналізуючи загальну ситуацію і переваги клієнтів. Зараз багато фірм пропонують кредит онлайн, тому необхідно весь час спостерігати за тенденціями ринку. Що ж готові запропонувати позичальникам в організації «Євро Гроші»?

Процентна ставка за кредитом

Саме відсоткові ставки часто стають основним критерієм вибору кредитної компанії для клієнтів, кожен зацікавлений у тому, щоб переплата була мінімальною. В мікрофінансових установах відсотки нараховують не щомісячно, як це відбувається в банку, а щодня, тому, якщо розглядати річну переплату, то вона буде значною. Однак максимальний термін кредитування обмежується найчастіше одним або двома місяцями, що дозволяє скоротити витрати на користування засобами.

У «Євро Гроші» не пропонують пільгових умов для нових позичальників – в який раз ви не звернулися в сервіс, для вас буде діяти ставка в розмірі 1.9%. Тобто тут пропонують взяти кредит під 711% в рік. Якщо клієнт займає 1000 гривень на десять днів, то за користування коштами він заплатить зверху 190 гривень.

Хто може отримати кредит на банківську карту від «Євро Гроші»

Що стосується вимог до клієнтів, то їх можна назвати цілком лояльними. Для того щоб скористатися послугами сервісу «Eurogroshi» вам знадобиться:

 1. Перебувати у віці від 18 до 65 років.
 2. Постійно проживати в Україні, мати українську реєстрацію.
 3. Приготувати свій ідентифікаційний номер.
 4. Мати паспорт громадянина України.
 5. Володіти банківської картою будь-якого українського банку, оформленої на ваше ім'я.
 6. Мати можливість зайти в інтернет та мобільний номер телефону.

Переваги і особливості роботи «Євро Гроші»

Кожен мікрофінансовий сервіс має свої особливості роботи, незважаючи на те, що всі вони надають аналогічні послуги, і працюють за принципом однієї системи. Якщо розглядати кредит від «Євро Гроші», то він має ряд переваг, якими завжди може скористатися клієнт:

 • Не доведеться чекати 21 року – тут готові видати гроші в борг з 18-річного віку;
 • Вся процедура оформлення здійснюється через інтернет;
 • Реєстрація на сайті і заповнення заявки займають не більш півгодини;
 • У сервісі працює гаряча лінія, де клієнтам завжди готові надати посильну допомогу;
 • Кожен позичальник може відстрочити свій платіж – для цього доступна пролонгація кредиту;
 • У «Євро Гроші» часто проводяться різноманітні розіграші та акції – є шанс отримати лояльні умови по кредитуванню або цінний приз;
 • Погасити кредит можна різними способами, для цього навіть не обов'язково виходити з дому;
 • Ніяких додаткових довідок і документів з місця працевлаштування – знадобиться тільки паспорт і код;
 • В організації з задоволенням працюють зі студентами, з мамами в декреті або з пенсіонерами;
 • Дострокове погашення заборгованості заохочують в мікрофінансовій організації;
 • Щоб скористатися послугами «Євро гроші», вам не знадобиться офіційна робота.

Перед тим, як робити остаточний вибір на користь «Євро Гроші», варто ознайомитися з особливостями роботи сервісу:

 • Для боржників діють штрафні санкції, які здатні за короткий термін збільшити заборгованість в рази. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете своєчасно погасити кредит, краще вибрати більш тривалий термін або пошукати альтернативні варіанти отримання грошей у борг;
 • Гроші можна отримати тільки на карту – готівкового кредитування немає;
 • Відсутність пільг для нових клієнтів – єдина відсоткова ставка;
 • Перший кредит не може бути більше, ніж півтори тисячі гривень.

Як взяти кредит онлайн в Євро гроші

Отримати позику на банківську карту дуже легко, процедура набагато простіше, ніж при оформленні кредиту в банку. Звичайно, ще не кожен освоїв принцип отримання грошей у борг через інтернет, тому пропонуємо вам ознайомитися з покрокової інструкцією реєстрації та заповнення заявки на одержання онлайн кредиту.

Покрокове керівництво по отриманню кредиту онлайн

 1. Одразу на головній сторінці сайту компанії ви зустрінетеся з кредитним калькулятором, на якому потрібно буде індикаторами вказати, скільки грошей ви хочете взяти, і на який проміжок часу. Після цього тисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Так як ви вперше звертаєтеся у фірму «Eurogroshi», необхідно пройти реєстрацію. Після цього у вас з'явиться свій особистий кабінет, а так само можливість використовувати його для відстеження стану свого позики, погашення або продовження кредиту. Вкажіть свої контакти, придумайте пароль для входу в кабінет.
 3. Ви отримаєте повідомлення від співробітників «Євро гроші», яке містить код. Його потрібно внести в спеціальне поле на такій формі, яка відкриється автоматично після натискання кнопки «Далі».
 4. Заявка на одержання позики складається з декількох анкет. Перша стосується персональних даних громадянина, і включає в себе деяку особисту інформацію. Це і паспортні дані та ідентифікаційний код, і загальні відомості.
 5. Вкажіть адресу свого проживання, а якщо він відрізняється від адреси, за якого ви прописані, то доведеться вказати обидва. Тут знадобиться ввести телефони вашого знайомого і родича. З цими особами може зв'язатися представник «Євро гроші», щоб перевірити правильність наданих вами даних.
 6. Кілька запитань з приводу сімейного стану, відповісти на які не складе труднощів наявність дітей до 18 років і сімейний статус.
 7. Тепер прийшов час розповісти про своє місце роботи. Незважаючи на те, що ви можете працювати неофіційно, знадобиться вказати багато інформації: це і назву компанії та її телефон, а так само ваша посада, відомості про освіту та додаткових джерел доходу, і звичайно, розмір місячного прибутку. Далі йдуть кілька питань про наявність майна, кредитів або кредитних карток, сторінках в соціальних мережах і джерела, звідки була отримана інформація про сервіс «Євро Гроші».
 8. У новому вікні ще раз ви зможете перевірити суму, яку ви хочете взяти в борг, і термін, але тепер на калькуляторі вже з'явиться інформація про розмір переплати, про відсотки. Ви можете замінити суму чи строк тут, якщо вас щось не влаштовує.
 9. Для того, щоб оформити кредит в «Євро гроші», знадобиться прив'язати свою картку банку за допомогою процедури верифікації. Після натискання кнопки «Прив'язати карту», вам буде запропоновано ввести всі дані карти. Мова йде про номер, термін дії та кодової комбінації на звороті. Після того, як на балансі буде знята невелика сума, потрібно вказати, що це за сума. Таким чином, процедура буде пройдена і карта закріплена за клієнтом.
 10. Прикріпіть свої сканкопіі документів, які можна попередньо зробити і завантажити в комп'ютер. Сфотографуйте свій паспорт – першу, другу сторінку, і ту, де записана прописка, а так само ідентифікаційний номер.
 11. Уважно вивчіть кредитну угоду, яке відкриється в окремому вікні. Це важливо, щоб розуміти всі принципи співпраці, і не потрапити в непередбачену ситуацію. Якщо все, що тут написано, вас влаштовує, натисніть «Підписати».
 12. На мобільний прийде ще одна СМС, код якої потрібно буде вказати в полі, в якості вашого електронного підпису, після чого знадобиться трохи почекати рішення сервісу. Інформація про рішення буде спрямована вам в особистий кабінет, на поштову скриньку.

З яких причин можна отримати відмову

Незважаючи на високий відсоток видачі кредитів в мікрофінансових компаніях, адже тут набагато частіше дають позитивну відповідь претендентів, ніж у банках. Відмови теж зустрічаються. Причому винна в більшості випадків неуважність або непроінформованість клієнта. Чому взяти кредит в «Євро Гроші» може не вийти?

 • Справа може в банківській карті та її балансі – якщо термін дії закінчився, або на рахунку не достатньо коштів, щоб пройти верифікацію, кредити МФО вам не видадуть. Перш, ніж приступати до заповнення заявки, перевірте свою картку;
 • Прострочення в «Євро Гроші» – це привід для відмови. Навіть якщо ви хочете оформити повторний кредит занадто швидко після того, як розрахувалися з минулим, вам все одно можуть відмовити. Це відбувається через відновлення системи, на яке потрібно певний час. Перевірте, чи не залишилося у вас прострочення за попереднім позикою і не поспішайте відразу після оплати подавати новий запит;
 • Неуважне заповнення анкети – прямий шлях до отримання відмови. Перевіряйте правильність зазначеної інформації, не допущена чи помилка перш ніж натискати кнопку «Далі».

Промо-коди для «Євро Гроші»

Отримати акційний код на знижку в компанії Євро Гроші може кожен клієнт, незалежно від того, скільки разів він звертався за кредитом. Промокод дає можливість скористатися зниженою ставкою при оформленні позики, його потрібно вказувати в спеціальному полі, вже на завершальному етапі заповнення заявки онлайн. Він являє собою комбінацію з цифр або букв. Знайти такий код можна в розсилці новин від компанії, на сайтах, які пропонують різні інтернет купони, іноді його видають клієнтам, які своєчасно погашають заборгованість.

Як погасити борг «Євро Гроші»

Існує декілька способів погашення:

 • Особистий кабінет клієнта, через який здійснюється переказ коштів з картки боржника в мікрофінансову компанію;
 • Будь-який український банк готовий здійснити переказ грошових коштів, головне правильно вказати реквізити та свій ідентифікаційний номер.

Прострочення – що чекає боржника

Якщо клієнт не виплачує свій борг до останнього дня, визначеного в угоді, з 12 ранку наступного дня його процентна ставка зростає до 5%, тобто практично в три рази. Крім того, слід бути готовими до постійних дзвінків від працівників сервісу, які будуть вимагати погасити кредит негайно. Практично всі підприємства аналоги маю право на передачу вашого боргу колекторській конторі, а так само вони можуть звернутися в суд. По закінченню певного періоду.

Реструктуризація – як уникнути прострочення

У сервісі «Євро Гроші» клієнтам намагаються піти на зустріч, пропонуючи відстрочити виплату платежу в тому разі, якщо на даний момент сума є непосильним. Все що потрібно для підключення послуги – оплата відсоткової частини боргу, тобто ви повинні заплатити ті гроші, які нараховані за користування коштами. Максимальний строк для відстрочки – тридцять днів, але повторювати підключення можна стільки, скільки буде потрібно, тим більше що це абсолютно безкоштовно.

Контакти «Євро Гроші»

Адреса головного офісу – Україна, 04071, місто Київ, вулиця Хорива 1А,

Телефон гарячої лінії для - 38(044)-228-42-82

Електронна пошта: info@eurogroshi.com.ua

 

Відгуки про Євро Гроші

На різних сайтах клієнти залишають відгуки про компанії Євро Гроші зі своїми враженнями від співпраці з компанією. Велика частина з них – позитивного характеру. Організацію характеризують, як стабільну, чесну і професійну контору, де з повагою ставляться до кожного клієнта. Негативні відгуки залишають у більшості випадків ті, хто не виконує умови договору, і просто намагається не повернути гроші, обдуривши компанію.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Коментарі ()