Dinero: відгуки клієнтів і умови кредитування

Dinero (Дінеро)
Ставка:
0%
Maкс. сумма:
до 15000 грн.
Термін:
7 - 30 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
15 хвилин

У житті кожного з нас виникають моменти, коли потрібно терміново отримати певну суму грошей. Хтось воліє звернутися з проханням до друзів або родичів, але не завжди вони можуть позичити потрібну суму саме в той момент, коли це необхідно. Скориставшись сервісом «мікрозайм в Dinero», ви зможете швидко отримати потрібну суму на максимально вигідних умовах!

Dinero – це українська мікрофінансова організація, яка спеціалізується на короткострокових без заставних позиках. Її головна мета – забезпечити швидку допомогу при виникненні непередбачених ситуацій. В наш час існує стереотип про те, що оформлення кредитних коштів – це тривалий процес, який приховує безліч підводних каменів. Але тільки не з Dinero! Компанія пропонує своїм клієнтам:

 • уважне ставлення та індивідуальний підхід;
 • оперативне нарахування грошей;
 • вигідні умови кредитування;
 • мінімум документації, необхідної для отримання позики.

Докладніше про кредити в Dinero.com.ua

Все, що потрібно для того, щоб оформити мікрокредит у МФО – подати заявку онлайн. Після цього кошти надходять на рахунок вже через кілька хвилин! При цьому немає необхідності збирати пакет документів, підтверджувати рівень доходів, надавати заставу або гарантії.

Вирішити свої фінансові проблеми можна, навіть не переплачуючи! Дінеро пропонує унікальні умови кредитування: перший позика оформляється на суму до 2500 грн абсолютно безкоштовно – без відсотків та комісій!

Далі умови кредитування від Dinero стають не менш вигідними – під час чергової позики плата за відсотки і обслуговування буде залежати від суми обраного терміну погашення засобів. Розрахувати попередню вартість послуги можна на головній сторінці сайту.

При цьому клієнтом мікрокредитної організації може стати будь-який клієнт у віці від 18 до 75 років, який не має істотних прострочень в інших фінансових компаніях! Позичальник повинен:

 • бути громадянином України;
 • надати номер телефону;
 • володіти дійсним паспортом;
 • використовувати банківську карту.

В порівнянні з великими банками, ломбардами та іншими кредитними організаціями, мікрозайми онлайн в Dinero оформлюються, не виходячи з дому. Як показує практика, для цього в середньому потрібно не більше 15 хвилин. Немає необхідності докладати додаткові документи, а при необхідності дату оплати можна продовжувати! Згідно з аналітичним дослідженням ринку, у цій компанії – одні з самих низьких % ставок за повторним позиками!

Як взяти швидкий кредит онлайн «Dinero»

Оформити кредит можна на головній сторінці сайту – для цього скористайтеся онлайн-калькулятором. Введіть на ньому суму та період, на який збираєтеся отримати кошти і натисніть «Подати заявку». Ви опинитесь на сторінці, де можете редагувати потрібну суму і особисті дані.
Для оформлення угоди потрібно надати персональну інформацію: ім'я, прізвище, по батькові, ідентифікаційний код, а також дані для зворотного зв'язку (номер телефону та електронну пошту). Необхідно ввести пароль – надалі ви завжди будете використовувати його при вході в особистий кабінет. Заповніть всі поля та натисніть «Далі». 
Якщо у вас виникають питання або труднощі із заповненням анкети – можете зв'язатися з працівниками компанії – вони нададуть консультацію та допоможуть оформити заявку правильно. Зв'язатися зі службою підтримки можна будь-яким зручним способом:

 • зателефонувавши по одному з номерів телефону, вказаним на сайті;
 • написавши, використовуючи онлайн-форми зворотного зв'язку, вона знаходиться внизу сайту.

Після реєстрації вас буде перенаправлено в особистий кабінет, з його допомогою ви отримаєте швидкий доступ до основних послуг: оформлення онлайн заявки, запит на підтвердження операції, прив'язка банківської карти, ознайомлення з кредитним договором і його підписання. Після виконання цих нескладних процедур – вже через декілька хвилин ви отримаєте заявлену суму на свій рахунок. Споживчий тест можна побачити тут.

Зверніть увагу! Важливо вносити тільки ті персональні дані, які відповідають дійсності. Будь-яке розходження з реальними відомостями сприймається компанією як спроба надання неправдивої інформації – це може стати підставою для відмови видачі позики. Зазначимо, банківська картка, на яку переводяться кошти, повинна бути випущена на ім'я позичальника – інші картки не приймаються для обробки на отримання онлайн-кредита.

Крім цього, існують й інші причини, по яким не схвалюється видача коштів:

 • погана кредитна історія;
 • наявність інших діючих кредитів;
 • спроба прив'язати недіючу банківську картку;
 • допущені помилки при заповненні заявки;
 • технічні збої на сайті.

Нагадаємо, МФО Dinero залишає за собою право не розголошувати причину відмови у наданні позики. Система отримання мікрокредиту працює таким чином, що всі рішення здійснюються автоматично, ви миттєво отримаєте інформацію про схвалення і відхилення операції. На основі даних, введених вами, система повідомить попереднє рішення за заявкою.

У разі відмови, компанія не видасть вам миттєвий позику. У такому випадку ви можете повторно оформити заявку через 30 календарних днів –ймовірно, вам вдасться виправити ваше матеріальне становище! Якщо ви вважаєте, що виникло непорозуміння – зв'яжіться з представниками Дінеро. Вони проведуть додатковий розгляд в найкоротші терміни.

Отримали попереднє схвалення? Вітаємо! Залишається отримати остаточне рішення від МФО. Для цього знадобиться завантажити на сайт скан-копію паспорта.

При позитивному результаті кошти будуть зараховані на банківську картку, яку ви верифицировали в процесі заповнення. Ключова перевага компанії – в тому, що гроші можна отримати в будь-який час і день тижня.

Як повернути кредит у Dinero

Повернення кредитних коштів здійснюється так само просто, як і отримання позики. Для цього не обов'язково виходити з дому і стояти в чергах. Можете вибрати один з найбільш прийнятних методів погашення позики:

 • через особистий кабінет, методом списання з прив'язаною банківської карти;
 • банківським переказом зі свого рахунку на реквізити компанії;
 • оплатою готівкою в будь-якому терміналі України.

Співпрацюючи з Dinero, ви не зіткнетеся з якимись неприємними сюрпризами! Місія організації – покращувати матеріальний стан жителів України, тому умови кредитування в ній – максимально прийнятні для кожного! Ви маєте право на дострокове погашення боргу, при цьому плата стягується тільки з розрахунку фактичної тривалості кредиту. Ви платите тільки за час користування – без прихованих націнок і додаткових платежів за дострокове погашення.

Пам'ятайте – недотримання строків оплати загрожує нарахуванням додаткової пені, яка становить 1,5% від суми заборгованості на добу. Якщо у вас виникають проблеми з оплатою з технічних причин – завжди можна звернутися до консультантів і знайти рішення, вигідне для кожної із сторін. МФО Dinero йде назустріч своїм клієнтам, тому пропонує можливість продовжити термін погашення кредиту за символічну плату. Ця процедура проводиться у два етапи:

 • на сайті з допомогою особистого кабінету подається заявка на продовження термінів оплати на строк від 7 до 14 днів;
 • сплачується комісія за пролонгацію виплат з допомогою банківського переказу або списання з карти.

Рекомендується вносити оплату вчасно – так ви не лише уникнете штрафних санкцій, але і сформуєте позитивну кредитну історію. Саме від цього залежить те, чи зможете ви скористатися кредитними пропозиціями від Dinero та інших фінансових організацій в подальшому.

Контактна інформація

Слідкуйте за актуальними новинами у блозі компанії. Також з її актуальними новинами і привабливими пропозиціями ви ознайомитесь, підписавшись на нас в соцмережах. Центральний офіс знаходиться за адресою р. Київ вул. Старокиївська 10Г. Зателефонувати консультантів можна за номером 380 50 326 2233.

Відгуки про компанії Dinero

Якщо вам терміново знадобилися гроші на подарунок рідним, відзначення свята, підтримку здоров'я або просто для поповнення бюджету, ви можете сміливо звертатися в компанію Dinero, це підтверджують відгуки про компанію Dinero. Це досить молода організація, проте, вона працює, згідно всім вимогам та правилам. Тут вам не запропонують нечесні умови співпраці, а отримання кредиту займе зовсім небагато часу. У Dinero із задоволенням співпрацюють з пенсіонерами, студентами та громадянами, які не мають офіційного місця роботи. Щоб отримати швидку позику, вам не знадобиться довідка про доходи або поручителі і застави. Система працює на простій основі – достатньо паспорта та ідентифікаційного номера для того, щоб отримати потрібну суму грошей.

За відгуками клієнтів, саме в Dinero практично завжди видають кредити без питань і сумнівів. Тут завжди можна отримати допомогу професіоналів, швидкий позику та зручні умови співпраці.

Рейтинг: 5/5 - 2 голосів

Коментарі ()