CreditUp (КредитАп) - отримати кредит онлайн, огляд компанії

CreditUp
Ставка:
1.9%
Maкс. сумма:
до 5000 грн.
Термін:
1 - 30 днів
Отримання:
pay pay
Розгляд:
10 хвилин

CreditUp – це популярна мікрофінансова організація, яка видає кредити на картку на різні потреби під певні відсотки. За весь час існування компанії "Кредит Ап" встигла зарекомендувати себе як стабільна і чесна організація з постійними акціями та знижками за відсотками для своїх постійних клієнтів.

Докладна інформація про кредити в CreditUp

Кредит Ап – українська компанія, яка видає кредити онлайн на банківську карту 24/7. Мінімальна ймовірність відмови та низькі відсотки за кредитами дозволяють вигідно використовувати кредитні кошти без поручителів.

На сьогоднішній день компанія працює без надання довідки про доходи. Достатньо мати український паспорт (бути громадянином України), мати оригінал ідентифікаційного коду, відкрити банківську картку у будь-якому українському банку і бути повнолітнім (18 ).

Процентна ставка

Кредит на банківську карту CreditUp видається під певні відсотки. Вони залежать не тільки від кількості взятих кредитів, першого кредиту і т. д., але і від необхідності кредиту. Так клієнт може взяти кредит для лікування, студентський кредит, кредит вихідного дня і багато інших.

Середня процентна ставка для нових клієнтів 1,9% в день, але не менше 50 гривень. Для тих, хто надалі буде користуватися послугами компанії кредит ап діє спеціальна система бонусів. 1 бонус вважається в еквіваленті 1 гривні. Їх можна отримати за користуванням послугами банку, за реєстрацію, в день Народження і за запрошених клієнтів, які скористалися послугами банку.

Бонусна система створена для можливості погасити кредит з деякою знижкою. Розрахунок відбувається виходячи з даних таблиці.

Сума витрат Нараховується % від суми витрат на бонусний рахунок
Від 0 грн. до 250 грн. 3%
Від 251 грн. до 500 грн. 5%
Від 501 грн. до 750 грн. 7%
Від 751 грн. до 1000 грн. 10%
Понад 1000 грн. 12%

На сайті компанії створено спеціальний калькулятор, який допоможе розрахувати процентну ставку, покаже майбутні бонуси і визначить дату виплати кредиту.

Хто може отримати кредит у КредитАп

Як будь-яка організація CreditUp встановила ряд правил для користування їх послугами. Вони включають в себе такі пункти як:

 • Бути громадянином України;
 • Досягти 18-річного віку;
 • Не бути старше 65 річного віку;
 • Мати постійну реєстрацію місця проживання на території України;
 • Мати відкритий рахунок у банку України для відправки онлайн позики;
 • Діяти від свого імені, для задоволення власних потреб, але не діяти в інтересах третьої особи;
 • Не перебувати в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння в момент позики.

Переваги і недоліки компанії

Перш, ніж взяти кредит в тій або іншій організації необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками майбутнього рішення. Вибираючи кредит ап для отримання онлайн позики ви отримуєте ряд переваг:

 • Низька відсоткова ставка;
 • Рішення про видачу кредиту всього за 8 секунд;
 • Цілодобова гаряча лінія;
 • Онлайн калькулятор кредитної ставки;
 • Працює бонусна система;
 • Термін кредитування до 90 днів;
 • Можливість отримання кредиту до 10 000 гривень.

До загальних особливостей відносять відносно невеликий перший позику (до 5 000 гривень) та загальні умови як для першого так і для подальших позик.

Відгуки про CreditUp тільки позитивні. Це пов'язано з відкритістю мікрофінансової організації та цілодобовою підтримкою, де докладно консультують та допомагають у вирішенні питань.

Як взяти кредит онлайн в CreditUp

Звертаючись до мікрофінансової організації не всі розуміють як оформити кредит в Кредит Ап, які відсотки будуть нараховуватися і правила повернення отриманої позики. Для того, щоб кожен міг розібратися була складена детальна покрокова інструкція по взяттю кредитних коштів.

Покрокова інструкція як взяти кредит

Для того, щоб взяти перший кредит не потрібно шукати додаткові посилання на оформлення кредиту. Досить зайти на офіційний сайт creditup.com.ua і скористатися калькулятором кредитних коштів, який розташований на головній сторінці сайту. Саме тут Ви зможете побачити і вибрати суму позики, дату погашення і процентну ставку. Трохи нижче буде розташована загальна сума.

Крім цього у вікні калькулятора кожен користувач зможе ознайомитися з бонусами і дізнатися майбутній бонусний баланс свого облікового запису. Також якщо у вас є промокод ви можете ввести його у цьому ж калькуляторі. Це майбутня основа вашого кредиту.

Після того, як ви визначилися з сумою слід натиснути активну кнопку "Отримати".

Сайт переводить вас у реєстраційне вікно аккаунта де відбувається швидка реєстрація. На даному етапі достатньо ввести свій е e-mail, номер телефону, дійсний номер телефону (у подальшому він нагоді і на нього будуть відправлені смс). Після необхідно прочитати умови обробки персональних даних (активне посилання) і натиснути зареєструватися.

І саме в цей момент (після натискання кнопки " зареєструватися) прийде смс повідомлення з швидким кодом-паролем, який необхідно ввести в спливаюче вікно.

Після вас чекає докладна анкета, яка включає в себе повну прізвище ім'я по-батькові, дату народження, паспортні дані, ідентифікаційний код, місце проживання та прописки, рівень доходу і додатковий дохід, а також місце роботи та загальна анкета чому ви звернулися в мікрофінансову організацію.

Рекомендується давати лише правдиву інформацію, оскільки автоматично перевіряють дані. Також вас попросять зробити фотографію паспорта поруч з особою для ідентифікації та підтвердження особи. Робіть якісне фото, адже це також впливає на схвалення або відмову в мікрозаймі.

Після того, як основні умови виконані потрібно буде заповнити банківську частина. На карту, яку ви вказуєте в цьому пункті будуть відправлені гроші.

Тут ви вказуєте номер картки, прізвище та ініціали власника карти (рекомендується використовувати тільки свою карту), термін дії, СВ код (знаходиться на зворотній стороні під магнітною стрічкою; включає в себе унікальні три цифри).

Ми рекомендуємо детально ознайомитися з умовами кредитування перш, ніж підтверджувати всі свої дані. Якщо ви з усім згодні внизу договору необхідно підтвердити ознайомлення.

Рішення свого питання ви отримаєте протягом 8 секунд! Весь процес автоматизований і виключає живі дзвінки з метою підтвердження кредиту. Це економить час і виключає людський фактор на помилку.

Що робити, якщо ви отримали відмову

Буває, що користувач помиляється при введенні даних і сервіс це бачить. Звичайно, після цього слідує відмова, але не варто зневірятися. Кожен має право на три спроби реєстрації, але після цього слідують санкції.

Якщо ви після 2 спроб знову вводите недостовірні дані сервіс розцінює це як шахрайство і блокує ваш обліковий запис (телефон, пошту, ip адресу) для реєстрації на сайті. Далі лише після закінчення 90 денного терміну ви зможете знову спробувати взяти кредит.

Причини для відмови

 • Невірно введені дані банківської картки.
 • Недійсні або неправдиві дані ідентифікаційного коду або паспортних даних.

Промокод

Промокоди в CreditUp – це розвинута система знижок, яка знаходиться у вільному доступі в інтернеті  або на тематичних сайтах. З їх допомогою клієнти отримують знижки до 50% на кредитну ставку. Так, якщо до промокода необхідно було заплатити близько 300 гривень за користування грошима, то з його допомогою сума скоротитися до 150 гривень.

Ввести промокод можна на головній сторінці в розділі калькулятора, який відразу буде враховувати знижку і вважати нову суму.

Як повернути кредит

Коли термін кредиту підходить до кінця виникає питання: як повернути гроші кредит ап? Не кожен клієнт може самостійно сплатити кредит, а отримувати прострочення і штрафні санкції не кожен хоче. Дана мікрофінансова організація пропонує декілька видів оплати кредиту:

 • Оплата через кабінет. Це найбільш простий і найбільш зручний спосіб оплати позики. Для того, щоб здійснити оплату необхідно зайти в свій аккаунт (логін і пароль з реєстрації) та натиснути кнопку оплатити кредит. Проте варто пам'ятати, що гроші будуть списуватися з тієї карти, яка була вказана в момент реєстрації. Саме цей спосіб є найпоширенішим серед користувачів.
 • Оплата з допомогою City24 і EasyPay. Цей спосіб оплати здійснюється з допомогою терміналів. Щоб оплатити підійдіть до терміналу. Далі виберіть розділ "Банки" і знайдіть назва даної МФО (за допомогою логотипу буде простіше знайти компанію). Далі в спеціальне поле введіть дані свого кредиту. Після введіть свої дані (прізвище ім'я по батькові тощо) та суму, яку потрібно сплатити. Після натисніть оплатити і візьміть чек.
 • Оплата з допомогою каси. Для цього з паспортом зверніться в будь-яке відділення банку, надайте реквізити МФО і оплатіть позику. Кошти надійдуть на рахунок через три робочих дні.

Наслідки прострочення

Буває, коли клієнти забувають про свій позику і згодом нараховуються скажені відсотки. Єдино правильний вихід з подібної ситуації – це реструктуризація боргу. За кожен прострочений день будуть нараховуватися 3,8 % щодня.

Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією – не затягуйте і зверніться на гарячу лінію. Там вам підкажуть як виплатити кредит, оформити пролонгацію та сплатити нараховані проценти. Однак при повторному кредиті у вас можуть виникнути труднощі і вам можуть відмовити за недотримання умов договору.

Пролонгація CreditUp

Пролонгація – це можливість виплати кредиту на визначений строк без додаткових відсотків. CreditUp надає можливість відстрочити на 30 днів термін виплати кредиту. Однак при цьому потрібно пам'ятати, що перш, ніж отримати пролонгацію необхідно сплатити нараховані раніше відсотки. Це обов'язкова умова.

Щоб отримати можливість продовження позики потрібно зайти в особистий кабінет і натиснути пролонгація. Так ви анулюєте прострочення і продовжите свій позику.

Контакти CreditUp

Для того, щоб потрапити в головний офіс мікрофінансової організації кредит ап необхідно звернутися за адресою Україна, м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48.

На гарячу лінію можна зателефонувати за телефонами:

 • (050) 304-77-55
 • (093) 304-77-55
 • (098) 304-77-55

Також ви можете написати на поштову скриньку office@creditup.com.ua

Відгуки про компанії CreditUP

Мікрофінансова організація існує на українському ринку кредитування вже не перший рік, при цьому вона постійно намагається покращити свій рівень сервісу та обслуговування клієнтів, забезпечити найбільш комфортні умови для позичальників. Тут завжди можна ознайомитися з інформацією за кредитом на головній сторінці компанії, достатньо просто вказати необхідну суму і тривалість позики. Відгуки про компанії CreditUP говорять про те, що тут ніколи не нараховуються додаткові відсотки або комісії при виплаті кредиту, тобто можна говорити про прозорою і зрозумілою роботі сервісу.

CreditUP пропонує хороші умови для співпраці з усіма категоріями громадян України, які потребують фінансової підтримки. В першу чергу, слід врахувати досить широкий діапазон строків кредитування, а крім цього, важливу роль мають вигідні пропозиції для клієнтів.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Коментарі ()