CreditKasa: відгуки та умови кредитування на картку

CreditKasa
Ставка:
0.01%
Maкс. сумма:
до 10000 грн.
Термін:
1 - 27 днів
Отримання:
pay
Розгляд:
3 хвилин

Мікрофінансова компанія СreditKasa існує на ринку з 2013 року. За цей час відгуки людей про роботу сервісу носили лише позитивний характер. "Кредит Каса" має репутацію надійної, стабільної компанії, яка готова надати фінансову допомогу в найкоротші терміни. Отримати кредит на банківську карту тут можна на термін від одного до двадцяти семи днів. При цьому сума, доступна для позики – не більше семи тисяч гривень. Завжди можна скористатися допомогою співробітників компанії, зателефонувавши в службу підтримки, або надіславши запитання на поштову скриньку.

Докладна інформація про кредити в "Кредит Каса"

Кредити в мікрофінансових організаціях користуються великим попитом серед всіх категорія населення. Цим пояснюється зростання кількості пропозицій на ринку фінансових послуг. Щоб правильно вибрати підходящу компанію, яка стане для вас ідеальним фінансовим партнером, слід детально ознайомитися з особливостями її роботи.

Відсоткові ставки

Оформляючи кредит на банківську карту, клієнт готовий до того, що йому доведеться заплатити певний відсоток від суми за кожен день користування грошима. У мікрофінансової фірмі "Кредит Каса" діє єдина відсоткова ставка для клієнтів, вона становить 2% і нараховується щоденно. При цьому для нових клієнтів процентна ставка складає всього 0,01% ! Для того щоб ознайомитися з можливою сумою процентних нарахувань по вашому кредиту, скористайтесь кредитним калькулятором на головній сторінці сайту СreditKasa.

З допомогою індикаторів встановіть потрібну суму і тривалість позики, після чого внизу можна буде побачити всі параметри кредиту: розмір комісії, крайню дату виплати заборгованості, підсумкову суму, яку доведеться заплатити компанії.

Хто може оформити кредит у СreditKasa?

У компанії "Кредит Каса" діє дуже лояльна система вимог до клієнтів. Для того щоб отримати гроші в борг, необхідно:

 1. Бути у віці від вісімнадцяти до 60 років.
 2. Мати ідентифікаційний код і паспорт України.
 3. Володіти банківською карткою українського банку.
 4. Мати вільний доступ до інтернету та мобільний номер телефону.
 5. Щоб взяти кредит необхідно проживати на території країни і бути громадянином України.

Переваги та особливості роботи

Мікрофінансова компанія "Кредит Каса" пропонує вигідні умови співпраці для своїх клієнтів. Якщо говорити про основні переваги фірми на ринку мікрокредитування, до них можна віднести:

 • Отримати кредит на картку можуть самозайняті громадяни, особи, які не мають офіційного працевлаштування;
 • Компанія співпрацює з пенсіонерами, студентами;
 • Скористатися послугами фірми можна з 18 років;
 • Оформити заявку на отримання позики можна в будь-який час доби – час роботи сервісу – щодня 24 години;
 • На обробку заявки йде не більше десяти хвилин;
 • Сплатити кредит можна декількома, зручними для вас способами;
 • Ви завжди можете отримати консультацію спеціаліста;
 • Для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, поручителі або заставне майно;
 • Для всіх користувачів доступна реструктуризація боргу;
 • Надійна система безпеки сервісу;
 • Всі нарахування за кредитом доступні будь-який час у вашому особистому кабінеті.

Кожна компанія має свої нюанси в роботі з клієнтами, про яких теж не слід забувати. У СreditKasa це:

 • При першому зверненні в компанію вийде оформити позику на 7 тисяч гривень, більша сума доступна лише постійним клієнтам;
 • Компанія визначає право передачі боргу третім особам у разі прострочення;
 • Для боржників діють досить жорсткі умови.

Як отримати кредит від "КредитКаса" онлайн?

Сучасні люди дуже зайняті, часом у них просто немає часу на похід в банк і оформлення позик, адже знадобиться не одна година робочого часу. Саме тому багато хто віддає перевагу мікрофінансовим кредитами, які видаються через інтернет. Це швидко, просто і зручно, подати заявку можна в будь-який час доби, не виходячи з будинку або офісу. Але деяким все ще не до кінця зрозуміла реєстрація та процес отримання грошей. Щоб краще розібратися з усіма нюансами, ознайомтеся з покрокової інструкцією отримання кредиту в СreditKasa.

Отримання кредиту в особистому кабінеті "Кредит Каса"

 1. На головній сторінці сайту визначте суму і термін кредитування, уважно ознайомтеся з умовами надання грошей, які показані внизу, під індикаторами. Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку "Оформити кредит".
 2. Для створення облікового запису заповніть невеличку форму, вказавши своє офіційні дані і номер мобільного телефону. Це дозволить отримати доступ до особистого кабінету, де будуть відображатися всі відомості про ваших позиках. Всі дані необхідно вносити українською мовою. Натисніть кнопку "Далі".
 3. Ви отримаєте повідомлення з кодом з чотирьох цифр на той номер телефону, вказаний в попередній формі. Введіть цей код у спеціальне поле. Ви також можете ознайомитися з умовами співпраці і принципами обробки персональної інформації.
 4. Перед вами з'явиться реєстраційна форма, а саме її перша частина. Тут потрібно внести дані про себе: адреса, номер ідентифікаційного коду, паспорта, і так далі. Після цього натисніть кнопку "Підписую".
 5. З вами зв'яжеться представник компанії для уточнення необхідної інформації, у цей момент ви можете додати до своєї анкеті відскановані компанії паспорта та ідентифікаційного коду та фотографію свого обличчя разом з паспортом.
 6. На номер телефону, який був вказаний при реєстрації прийде повідомлення, де буде вказано ваш логін і пароль для входу в особистий кабінет. Логін – це ваш номер телефону.
 7. Співробітники компанії напевно зв'яжуться з вашими родичами або друзями, чиї контакти ви вкажіть в анкеті.
 8. Внесіть номер картки банку, її код і термін дії. Після цього натисніть кнопку "Підтвердити". Система переведе вас на процедуру верифікації. На рахунку буде заблокована невелика сума грошей, яку вам потрібно буде вказати в окремій графі. Після цього гроші будуть повернуті, а картка закріпиться за вашим аккаунтом.
 9. Після отримання позитивного рішення по вашому кредиту, потрібно буде ще раз вибрати картку в випадаючому меню, а також прочитати кредитну угоду. Якщо всі умови, які є в договорі, вас повністю влаштовують, натисніть кнопку "Підписати".
 10. Найближчим часом гроші надійдуть на вашу картку, вся інформація про кредит перебуває в особистому кабінеті.

Чому отримано відмову по кредиту?

Кредит від СreditKasa може отримати практично кожний громадянин, який відповідає вимогам організації. Тут не доведеться надавати жодних документів з місця роботи, щоб довести свій дохід, не приймається до уваги і кредитна історія потенційного клієнта. Але, тим не менше, і "КредитКаса", і компанії-аналоги, іноді змушені відмовляти клієнтам. У чому причина?

 • Оформляється повторний кредит при наявності непогашеної заборгованості перед компанією або відразу ж після її погашення. Система повинна оновити дані, що вивести вас зі списку боржників, на це потрібен деякий час, тому зачекайте трохи, перед подачею нової заявки;
 • В реєстраційній формі допущені помилки. Це можуть бути помилки, пропуски символів, або завідомо неправдиві дані – все сприймається однаково. Уважно перевіряйте всі відомості, які ви вказали в анкетах, а тільки потім відправляйте їх на розгляд;
 • На балансі картки недостатньо коштів для проходження процедури верифікації. Перед тим, як приступати до заповнення заявки на кредит, перевірте баланс – там має бути не менше двох гривень;
 • Допущено багато пропусків в анкеті. Постарайтеся заповнити всі поля, навіть якщо вони відзначені, як необов'язкові. Це підвищить шанси на отримання кредиту.
 • Співробітник не зміг зв'язатися з вами. Перевірте свій мобільний телефон, наявність зв'язку.

Промокоди

Компанія проводить регулярні акції, як для своїх постійних клієнтів, так і для тих, хто звертається у фірму вперше. Промокоди тут можна отримати через розсилку, або на інтернет сайтах, які займаються продажем купонів на знижки. У Кредит Каса часто реалізують різні бонусні програми та розіграші призів серед клієнтів. Для того щоб бути в курсі останніх новин читайте повідомлення розсилки, заходьте на сайт компанії.

Як погасити борг у СreditKasa?

Існує кілька способів повернути кредит до "Кредиткаса":

 1. Для того щоб сплатити свій борг не виходячи з дому, скористайтесь офіційним сайтом компанії. Дотримуючись інструкцій, переведіть гроші зі своєї банківської картки на рахунок мікрофінансової організації. Вони надійдуть на рахунок через кілька хвилин.
 2. Скористайтеся терміналом самообслуговування – виберіть іконку СreditKasa, введіть всі потрібні дані і внесіть гроші. Обов'язково зберігайте чек про операції д того моменту, поки гроші не надійдуть на рахунок. Це може зайняти не більше трьох днів.
 3. Перевести кошти можна через будь-який український банк, вказавши в касі свої дані і реквізити підприємства. Термін надходження грошей – не більше трьох днів.

Прострочення та її наслідки

Якщо клієнт не погасить свою заборгованість в крайній день строку кредитування, його чекають вагомі штрафні санкції. Щодня буде нараховуватися пеня в розмірі 2% від суми простроченого платежу. Прострочення вплине на кредитну історію, так як інформація про боржників передається в кредитне бюро. Крім того, регулярні і наполегливі дзвінки співробітників МФО не дадуть клієнтові забути про борг. Вони можуть зв'язуватися з друзями, колегами, родичами боржника.

Якщо ці заходи не приведуть ні до якого результату, борг буде переданий третім особам, тобто колекторській службі. У деяких випадках можлива передача справи до суду з метою стягнення заборгованості.

Пролонгація позики

Якщо обставини складаються так, що клієнт не може своєчасно погасити борг, найкращим виходом для нього стане оформлення продовження терміну кредитування. Компанія СreditKasa пропонує послугу абсолютно безкоштовно, достатньо сплатити процентну частину боргу, та пеню, якщо така вже була нарахована. Оформлення пролонгації здійснюється в особистому кабінеті. Якщо у вас виникнуть питання – є гаряча лінія служба підтримки. які завжди готові прийти на допомогу. користуватися послугою можна нескінченну кількість разів.

Контакти

Адреса головного офісу компанії – Україна, 01133, м. Київ, вул. Лесі Українки, будинок 26, оф. 407

Телефони гарячої лінії:

38-(044)-333-5-222

38-(067)-373-37-57

38-(099)-373-37-57

38-(063)-373-37-57

Адреса електронної пошти – info@creditkasa.com.ua

Відгуки про "Кредит Каса"

Найчастіше користувачі залишають позитивні відгуки про компанії "Кредит Каса", оскільки сервіс працює на відкритих умовах. Для студентів і пенсіонерів немає ніяких обмежень і це приваблює нових клієнтів.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосів

Коментарі ()