Безвідсотковий кредит на карту в Україні

Кредит без відсотків дуже затребуваний серед споживачів. Адже іноді в житті виникають непередбачені обставини, які вимагають додаткових фінансових витрат, а переплачувати не хочеться. Банки вкрай рідко видають гроші в кредит під 0%, тому оптимальним варіантом у ситуації, що склалася, буде звернутися за допомогою в МФО (мікрофінансову організацію). Наш сервіс зібрав список пропозицій, згідно з яким оформити позику без відсотків може практично кожен.

0.01% в день*
до 3000 грн.
5 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 15000 грн.
7 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 10000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
5 хвилин
1.9% в день*
до 7000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
2 - 65 днів
pay
20 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
3 - 30 днів
pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 30000 грн.
1 - 35 днів
pay
15 хвилин
1.9% в день*
до 5000 грн.
1 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 27 днів
pay
3 хвилин
0.95% в день*
до 15000 грн.
7 - 21 днів
pay
25 хвилин
0.88% в день*
до 15000 грн.
5 - 30 днів
pay pay
20 хвилин
1.5% в день*
до 3000 грн.
3 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.95% в день*
до 5000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
15 хвилин
0.8% в день*
до 3500 грн.
7 - 65 днів
pay pay
10 хвилин

Що таке безвідсотковий кредит?

На офіційних сайтах мікрофінансових організацій часто можна зустріти пропозицію отримати кредит під нуль відсотків. Що слід знати про цьому варіанті фінансування?

 • Безвідсотковий кредит пропонується тільки один раз від однієї організації новому клієнтові. При цьому варто враховувати, що на перший позика завжди діє обмеження, тобто, отримати позику на десять тисяч під 0 % навряд чи вийде в мікрофінансової компанії.
 • У багатьох сервісах діє обмеження і щодо терміну для оформлення безвітсоткового кредиту. Наприклад, якщо новий клієнт хоче отримати гроші в борг на термін до двох тижнів, йому не будуть нараховувати %, проте кредитування від 15 і більше днів буде вже платним, тобто діяти буде стандартна % ставка.
 • Мікрофінансові компанії пропонують оформити позику онлайн без відсотків перший раз з метою залучення нових клієнтів. В цьому реченні немає ніякого підступу або спроби обдурити позичальника.

Якщо ви хочете оформити мікрозайм з вигодою для себе, та не виплачувати % компанії, то можна кожен раз звертатися в новий сервіс, який пропонує лояльні умови для нового позичальника. Зараз багато надійних, перевірених фірм, які надають послуги у сфері мікрофінансування, головне – своєчасно погашати борг і не допускати прострочення.

Як взяти кредит під 0%?

Якщо ви вирішили взяти гроші в позику без відсотків, вам потрібно буде вибрати у наведеній таблиці потрібну фінансову компанію і в будь-який зручний для вас час оформити онлайн-заявку. Все, що для цього потрібно – це ваш паспорт і ідентифікаційний код платника податків.

Компанії, представлені на нашому сайті, готові видати кредит під 0% повнолітнім громадянам України у сумі від 1 до 15 000 гривень. Терміни погашення боргу у кожній організації свої, і коливаються в межах від 10 до 35 днів.

Як повернути гроші без переплати?

Після того, як ви отримаєте позику, на сайті обраної компанії в особистому кабінеті користувача ви зможете знайти всю необхідну інформацію: суму боргу, відсоткову ставку, терміни погашення. Повернути отримані кошти МФО просто: споживач може вносити певну суму будь-яким зручним для нього способом:

 • в режимі онлайн;
 • через термінали;
 • у банківських касах.

Головне встигнути сплатити борг за нульовою ставкою у відведені терміни (як правило, ці терміни в межах одного місяця). При цьому зовсім не обов'язково відразу вносити всю суму, це можна зробити декількома платежами в розстрочку.

На яких умовах видають безвідсотковий кредит?

Вам видадуть безвідсотковий кредит готівкою або на картку миттєво при дотриманні наступних обов'язкових умов:

 • видається тим фізичним особам, які вперше користуються цією послугою;
  позичальнику має бути від 18 до 75 років (цей діапазон розрізняється в різних компаніях);
 • позичальник обов'язково повинен мати карту будь-якого українського банку та номер телефону;
 • для оформлення позики необхідні паспортні дані громадянина України та ІН код.

Крім того, після подачі заявки є ймовірність, що вам передзвонить експерт мікрофінансової організації і задасть кілька уточнюючих запитань для прискорення прийняття рішення. Після чого, протягом декількох хвилин позику буде перераховано вам на банківську картку.

Що робити, якщо не виходить погасити кредит без % своєчасно?

Іноді непередбачувані ситуації або форс-мажорні обставини призводять до того, що вчасно повернути гроші просто не виходить. Враховуючи, що більшість позичальників вивчають договір позики перед тим, як його прочитати, вони усвідомлюють наслідки прострочення, і тому побоюються затримати гроші навіть на один день. Що ж робити, якщо погасити взятий кредит на карту без відсотків в строк не виходить?

В першу чергу, не намагайтеся ігнорувати дзвінки і звернення компанії, яка видала позику, якщо вже почалася прострочення. Постарайтеся знайти спільну мову з працівником сервісу, пояснити ситуацію і поцікавитися, як можна вирішити дану проблему. У деяких микрокредитных компаніях дiє термін в три дні після настання крайньої дати. За цей час слід постаратися знайти спосіб розрахуватися з фірмою.

Самим оптимальним рішенням проблеми є оформлення пролонгації. Ця послуга доступна абсолютно у всіх мікрофінансових компаніях, кожен клієнт може відстрочити свій платіж. Для цього необхідно погасити процентну частину боргу, скористатися особистим кабінетом і вибрати оптимальний строк, на який ви хочете продовжити позику. Таким чином, вам вдасться уникнути зростання відсотків, штрафу і негативних оцінок в кредитній історії.