Онлайн кредитування в Україні

Наш сервіс відстежує найкращі пропозиції банків і мікрофінансових організацій України, щоб ви могли швидко і вигідно взяти кредит на карту. Більшість із зазначених кредитів можна отримати цілодобово, надавши лише паспорт та ІПН, а вся процедура оформлення зазвичай займає не більше 15 хвилин.

Щоб підвищити ймовірність отримати позику на карту онлайн, рекомендуємо подавати заявки в кілька установ відразу.

0.01% в день*
до 3000 грн.
5 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 15000 грн.
7 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 30 днів
pay
10 хвилин
0% в день*
до 10000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
5 хвилин
1.9% в день*
до 7000 грн.
1 - 30 днів
pay
15 хвилин
0.01% в день*
до 15000 грн.
2 - 65 днів
pay
20 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
3 - 30 днів
pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 30000 грн.
1 - 35 днів
pay
15 хвилин
1.9% в день*
до 5000 грн.
1 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.01% в день*
до 10000 грн.
1 - 27 днів
pay
3 хвилин
0.95% в день*
до 15000 грн.
7 - 21 днів
pay
25 хвилин
0.88% в день*
до 15000 грн.
5 - 30 днів
pay pay
20 хвилин
1.5% в день*
до 3000 грн.
3 - 30 днів
pay pay
10 хвилин
0.95% в день*
до 5000 грн.
7 - 30 днів
pay pay
15 хвилин
0.8% в день*
до 3500 грн.
7 - 65 днів
pay pay
10 хвилин

Завдяки комфортному у використанні сервісу «ШукалкаКредит», кожен бажаючий може взяти кредити онлайн на карту без нудного підписання договору і зайвих проблем.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, точно заповнити анкету позичальника і розіслати її тим організаціям, умови яких для вас більш прийнятні.

Кредити оформляються МФО через інтернет в експрес-порядку, і протягом декількох хвилин гроші будуть переведені на ваш рахунок.

Умови кредитування: отримання грошей за паспортом та ІПН

Згідно з чинним законодавством, отримати кредит може громадянин України, якому виповнилося 18 років. У різних фірмах обмеження за віком різні, але в більшій частині дають кредит за паспортом та ІПН всім громадянам країни, які досягли повноліття. Для того, щоб повністю погасити заборгованість перед микроорганизацией, у клієнта є строк у середньому від 1 до 30 днів. Якщо протягом відведеного періоду ви не встигаєте повністю погасити заборгованість, ви маєте право просити у МФО пролонгацію договору, тобто його продовження на необмежений термін. Максимально строк однієї пролонгації може становити 30 днів.

Онлайн кредитування вигідне споживачам з тієї причини, що воно має низьку процентну ставку за умови невеликого терміну погашення. Як правило, якщо ви звертаєтеся до микрокредитної організацію в перший раз, Annual Percentage Rate (APR, річна процентна ставка) становить від 0 до 0,1%. Якщо ви звертаєтеся туди ж за другою позикою, ставка буде збільшена. Наведемо приклад розрахунку, виходячи з того, що APR становить, наприклад, 332,6%: взявши кредит онлайн в сумі 1000 гривень на термін 10 днів, ви повинні будете повернути МФО 1 140 грн. Однак більшість з кредитних компаній надають пільги і програми лояльності для своїх клієнтів.

Важливо (!) онлайн кредитування на карту в Україні під 0% або 0,01% видають вже більше 35 фінансових компаній. Всі вони представлені на нашому сервісі порівняння кредитів "ШукалкаКредит".

Якщо не дотримуватися строків погашення заборгованості, процентна ставка може зрости до позначки 3% і більше в день. Нарахування додаткових відсотків припиняється у тому разі, якщо минуло 90 днів після прострочення платежу.

Як взяти кредит на карту онлайн?

Взяти кредит онлайн на карту можна за допомогою нашого сервісу, який для своїх клієнтів зібрав широкий список МФО, готових видати кредитні кошти практично кожному бажаючому. Для отримання позичальнику необхідно:

 • Вивчити таблицю з параметрами кредитних офферов, вибрати найбільш підходящі для вас умови одержання позики і натиснути на кнопку "Отримати" у потрібному рядку.
 • Перейшовши на сторінку оформлення, з допомогою онлайн-калькулятора розрахувати суму майбутнього боргу, а також визначитися з термінами його погашення.
 • Пройти реєстрацію та заповнити анкету позичальника, де ви розміщуєте правильну інформацію про себе, а саме прізвище, ім'я, по батькові, ІПН код і паспортні дані.
 • Вибравши банківську карту, на яку ви хочете взяти кредит, вказуєте в анкеті її номер.
 • У більшій частині організацій цих даних достатньо для подачі заявки, тому натискаєте "Оформити заявку онлайн" (або іншу відповідну завершення процедури кнопку).
 • Заявка на кредит розглядається менеджерами компанії. У деяких випадках співробітники МФО передзвонюють і задають уточнюючі питання, після чого необхідна вам сума зараховується на картку протягом 10-15 хвилин.

Взяти позику можна в будь-який зручний для вас час доби.

Які документи необхідні для отримання позики?

Щоб взяти кредит на карту у МФО, вам не доведеться бігати по різних інстанціях в пошуку необхідних документів і довідок, не потрібно доводити власну платоспроможність і приховувати негативну кредитну історію. Все що вам знадобиться це:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону та адресу електронної пошти;
 • карта будь-якого українського банку.

З сервісом «ШукалкаКредит» взяти гроші на банківську карту – це легко, зручно, вигідно і комфортно.

Способи погашення кредиту

Погасити заборгованість також легко, як і взяти онлайн позику на карту. Зробити це можна кількома способами, найбільш прийнятними для клієнта:

 • через інтернет, наприклад, Приват24 або з прив'язаною до сайту МФО банківською картою;
 • за допомогою терміналу – можете вносити будь-яку доступну суму;
 • через будь-яку банківську касу.

Варто також відзначити те, що не обов'язково погашати заборгованість єдиним платежем, це можна зробити частинами або в розстрочку. Головне встигнути внести необхідну суму в призначений організацією строк. Деталі можна дізнатися, перейшовши на сторінки конкретних організацій.

Кредит онлайн на карту цілодобово: є можливість взяти позику вночі?

Так, велика кількість МФО працюють без телефонних дзвінків і розпитувань, надаючи позики 24 години на добу. У таблиці вище наведено пропозиції компаній, а також час розгляду заявок. Виберіть пропозиції з найменшим часом розгляду, і ви побачите, що ці компанії видають онлайн позики на карту цілодобово.